Překlady dokumentů EU – Morava

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1CHICORY s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Skřivanova 9, Brno-Ponava
Otevřeno do 17:00

Zajistíme Vám kompletní překladatelský i tlumočnický servis. Provádíme překlady odborné i soudní. Nabízíme kompletní grafické zpracování dokumentů, korektury, lokalizace a dabing. Překládáme tyto jazyky - angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, portugalština, polština, ruština,…

2Jarmila Tesařová - Překladatelské služby

Nabízíme překlady a tlumočení do evropských jazyků včetně soudního ověření. Poskytujeme překlady a tlumočení do všech evropských jazyků, a také do japonštiny a čínštiny. Překlady odborných textů, smluv a dokumentů.

3Zdeňka Šafaříková, PhDr.

Naším oborem je překlad technických a odborných dokumentů z a do anglického a německého jazyka. Poskytujeme tlumočení při obchodních jednáních v tuzemsku i zahraničí.

4BUDÍNOVÁ MIROSLAVA - PŘEKLADATEL NĚMECKÉHO JAZYKA

Překlady z/do německého jazyka, soudní tlumočník zajišťuji pro klienty překlad tlumočnickou doložkou s úředním razítkem. Překlady matričních dokumentů s kulatým razítkem - rodné listy, oddací listy, vysvědčení, diplomy, výpisy z rejstříků, rozsudky, rozvody, plné moci, potvrzení, obchodní smlouvy,…

5Ing. Kateřina Podlasová - němčina

Firma poskytuje tlumočení a překlady německého jazyka - tlumočení obchodních jednání, školení, prezentací, při zakládání firem, při styku s úřady, překlady smluv, korespondence, návodů, katalogů, úřední překlady listin a dokumentů.

6Právní překlady, s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Údolní 599/37, Brno-město Bezdlužná

Nabízíme překlady obecných i odborných textů se specializací na oblasti práva, obchodu i stavebnictví. Zajistíme překlad právníkem, rodilým mluvčím, soudní ověření dokumentů, tlumočení. Rychlé termíny vyhotovení.

7HOPE - E. S., v.o.s.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída…, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Specializací naší jazykové agentury je výuka cizích jazyků (angličtina, němčina, ruština, čeština pro cizince) a překlady i tlumočení. Nabízíme překlady a tlumočení všech hlavních světových jazyků i korektury rodilými mluvčími, překlady firemních dokumentů, korespondence, odborných a technických…

8Boumová Viera, Mgr.et Mgr.

Staňkova 373, Brno Bezdlužná

Nabízím překladatelské a tlumočnické služby pro angličtinu, slovenštinu i znakový jazyk. Poskytuji soudně ověřené překlady dokumentů.

9Šmerda Jaroslav, Ing.

Překlady technických dokumentů z němčiny a angličtiny i naopak. Zajištění tlumočení technických školení.

10Šmach Pavel

Provozuji překládání a tlumočení z a do německého jazyka a také vypracuji překlady nejrůznějších dokumentů z různých průmyslových oblastí.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady dokumentů EU v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Překlady dokumentů EU najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.