Překlady a lokalizace softwaru – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1ZELENKA Czech Republic s.r.o.3 pobočky

Profesionální překladatelská agentura a jazyková škola s 22letou tradicí. Nabízíme překladatelské služby, překlady, korektury i tlumočení z i do všech světových jazyků ve všech oborech a grafických formátech. Lokalizace softwaru za použití programů Trados, Transit a Across. Firemní kurzy i…

2COMMERCIAL SERVICE K + K, s.r.o.

Prodáváme počítačové překladové slovníky.

3CALS servis s.r.o.

Vizí společnosti je ve spolupráci se svými partnery se formou specializovaných služeb podílet na implementaci strategie CALS (Continuous Acquisition & Life-cycle Support) a tím zefektivnit akvizici ve státní správě a zvýšit konkurenceschopnost výrobních podniků.

4Jazyková škola Skřivánek15 poboček

Žerotínova 727/2, Vyškov-Předměstí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Skřivánek s.r.o. působí na českém trhu kontinuálně od roku 1994. Již 20 let sbíráme zkušenosti, díky nimž jsme pro vás schopni zajistit nadstandartní jazykové služby. Skřivánek poskytuje písemné odborné překlady, tlumočení a jazykovou výuku. Využívá nejnovější technologie z oblasti CAT nástrojů,…

5Surman s.r.o. - Překladatelské služby1 pobočka

Specializujeme se na právní, úřední a ekonomické překlady z / do německého jazyka. Tyto překlady jsou překládány přímo právníky, popř. jimi revidovány. Kromě těchto oborů zajišťujeme i překlady obecného, neodborného charakteru i překlady technické (IT, elektrotechnika, návody, stavebnictví,…

6Czech on target, s.r.o.

Nabízíme překlady a tlumočení, pre-press, lokalizace softwaru i software development.

7Pleva Vladimír

Lýskova 1037, Brno Bezdlužná

Nabízím překlady z a do angličtiny se zaměřením na software i webové stránky. Poskytuji tlumočení, jazykové korektury i aplikace systémů CAT.

8Mgr. Petr Bráník

Úřední překlady, překlady odborných textů, expresní překlady, tlumočení, jazykové kurzy a výuku cizích jazyků pro podniky se specializací na smlouvy, software, technickou dokumentaci, svatební obřady, valné hromady, notářské zápisy a další.

9Ing. Miroslav Borský - JAZYKOTRANS

Překlady z anglického do českého jazyka se zaměřením na software, uživatelské příručky, účetnictví a finance.

10Staviař Martin1 pobočka

Překladatelské služby z/do angličtiny, zejména v oblasti ekonomiky a výpočetní techniky. Dále nabízím lokalizace softwaru.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady a lokalizace softwaru v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Překlady a lokalizace softwaru najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.