Právo na ochranu osobnosti – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Hajn Petr, Prof.JUDr. DrSc.

Poskytování služeb advokátní kanceláře se zaměřením na mediální právo, ochranu osobnosti, nekalou soutěž i reklamu.

2Zahumenský David, Mgr.

Burešova 615, Brno Bezdlužná

Nabízíme právní poradenství a služby advokátní kanceláře. Specializujeme se na oblast zdravotnického práva, náhrady škody i ochrany osobnosti.

3Advokátní kancelář Svojanovská Jiřina, Mgr.

Poskytování služeb v oblasti práva duševního vlastnictví, ochrany osobnosti a nekalé soutěže. Dále se zabýváme obchodním i občanským právem.

4Mgr. Mojmír Náplava, advokát1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Tyršovo náměstí 440, Uherské Hradiště

Služby advokátní kanceláře se zaměřením na obchodní, autorské a mediální právo. Zabývám se také reklamou, ochranou osobních údajů i osobnosti a právními vztahy. Svou činnost vykonávám v českém a anglickém jazyce.

5Koňařík Libor, JUDr., advokát1 pobočka

Nabízím advokátní služby se zaměřením na obchodní, občanské, rodinné, pracovní, bytové, finanční, trestní i správní právo, včetně zastupování před soudy. Dále i poskytuji služby při vypořádání podílového spoluvlastnictví a společného jmění manželů, ochraně osobnosti či zakládání obchodních…

6Orlet Erik, JUDr., advokát

4.6
★★★★★
★★★★★
(13)
tř. Svobody 645, Olomouc Bezdlužná

Nabízím advokátní služby. A to v oblasti rozvodů, majetkového vypořádání a ochrany osobnosti. Zaměřuji se na občanské, trestní, pracovní a mezinárodní právo.

7ZUZANA CANDIGLIOTA, advokátka

Burešova 615, Brno Bezdlužná

Nabízím advokátní služby. Zabývám se především ochranou osobnosti, zdravotnickým právem, správním právem, ústavním právem a lidskými právy a svobodami včetně zastupování před Evropským soudem pro lidská práva.


Firmy v dalších lokalitách


Právo na ochranu osobnosti v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Právo na ochranu osobnosti najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.