Pracoviště praktického lékaře pro děti – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MUDr. Blanka Studýnková s.r.o.

Náměstí 15, Rakvice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

V naší ordinaci praktického lékaře ošetříme dospělé pacienty. Pečujeme také o diabetiky 2. typu. V ordinaci je k dispozici CRP. Ordinační doba ve čtvrtek od 16:00 do 18:00 h je pouze pro objednané.

2MUDr. Jana Izsófová - Zubní ordinace pro děti a dospělé

Praktický zubní lékař provádí základní preventivní a léčebnou péči o chrup a dutinu ústní. Mezi jeho úkoly patří jednak pravidelné preventivní prohlídky dětí i dospělých, dále včasné potřebné ošetření zubů výplněmi. Praktický zubní lékař také zhotoví rentgenové snímky a provede vytržení zubů …

3Dům zdraví Zastávka, spol. s r.o.

Provozujeme zdravotnické středisko s anesteziologicko-resuscitační ambulancí, ordinací praktického lékaře pro děti a dospělé, ordinací stomatologa, očního a ženského lékaře. Nachází se zde také diabetologická, revmatologická, dermatovenerologická a interní ambulance a další oddělení.

4Nemocnice ATLAS,a.s.

Provoz soukromé nemocnice a poskytování základní i ambulantní lékařské péče. Dále nabízíme péči v oboru chirurgie, gynekologie, diabetologie a gastroenterologie. Mimo jiné provoz ordinace praktického lékaře.


Firmy v dalších lokalitách


Pracoviště praktického lékaře pro děti v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Pracoviště praktického lékaře pro děti najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.