Požární, protipožární ucpávky – Morava

Požární a protipožární ucpávky jsou nezbytnou součástí bezpečnostního vybavení v oblasti Morava. Tyto ucpávky slouží k uzavření otvorů v konstrukcích a zabraňují tak šíření ohně a kouře.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti požární ochrany. Provádíme kontroly provozuschopnosti požárních zařízení, organizujeme školení požární ochrany a BOZP pro vaše zaměstnance, zajišťujeme kontrolu, servis, dodávku a doplnění hasicích přístrojů, dodáváme výstroj a výzbroj pro hasiče a v…

Poslat poptávku kvapilik.net 603 892 351

Naše firma se zabývá dodávkami a montáží komplexních silnoproudých i slaboproudých elektroinstalačních rozvodů pro domácnosti i průmyslový sektor. Zajišťujeme výstavbu veřejného osvětlení. Provádíme prvotní i výchozí revize u elektroinstalačního zařízení např. hromosvodu. Jsme na trhu několik…

Poslat poptávku havelka.eu 604 957 016

Naše společnost se již od roku 1998 zabývá poskytováním komplexních služeb v oblastech protipožární ochrany, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, odstraňování chemických látek, správy nemovitostí včetně služeb ostrahy, školení zaměstnanců a prodejem bezpečnostních pomůcek.

Poslat poptávku brnenskysoptik.cz 602 755 521

Zabýváme se komplexním zajištěním bezpečnosti a ochrany zdraví. Nabízíme hasicí přístroje, hasicí zařízení, hydranty, protipožární dveře a protipožární nátěry.

Poslat poptávku ekohas.cz 581 696 096

Poskytujeme poradenství v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Nabízíme odborné kurzy, školení, bezpečnostní značení, revize a kontroly. Prodáváme požární dveře a stěny, protipožární nátěry, obklady, desky a omítky.

Poslat poptávku firegroup.cz 602 775 949

Hastech Servis s.r.o., která poskytuje komplexní servis prostředků požární ochrany - zahrnující zejména kontroly a opravy hasicích přístrojů, hydrantových systémů ale i protipožárních ucpávek, protipožárních uzávěrů a další řady zboží a služeb.Díky široké řadě spolupracujících osob poskytujeme…

Poslat poptávku hastech-servis.cz 777 309 903

Montujeme, dodáváme a provádíme revizi požárních ucpávek a uzávěrů, protipožárních nátěrů a obkladů či hasicích přístrojů.

Poslat poptávku unifast-cz.com 777 844 183

Kompletní montáže a instalace vzduchotechniky, požárních uzávěrů, protipožárních ucpávek a celková protipožární ochrana staveb.

Poslat poptávku 724 662 086

Nabízíme zpracování dokumentace a poradenskou činnost PO. Dále revize hasících přístrojů, požárních klapek, prodej hasících přístrojů a hydrantové systémy. Provádíme i aplikaci požárních nátěrů, ucpávek, instalaci požárních uzávěrů a hydrantů.

Poslat poptávku profire.cz 577 663 888

Provádíme protipožární zabezpečení staveb. Dále i protipožární ucpávky, intumex, hilti. Zajišťujeme i návrhy řešení a aplikace protipožárních systémů.

Poslat poptávku 608 957 823

Požární, protipožární ucpávky v lokalitě Morava – detailní popis

Díky nim se minimalizuje riziko požáru a zvyšuje se bezpečnost v budovách. Ucpávky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují přísné bezpečnostní normy. Pokud hledáte spolehlivé řešení pro ochranu vaší budovy, požární a protipožární ucpávky jsou tou správnou volbou.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.