Poradenství v oblasti katastru nemovitostí – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Šmíd Martin, Ing.- geodetické práce

Zajišťujeme zejména geodetické práce v katastru nemovitostí. Dále práce ve výstavbě a inženýrské geodézii. Nabízíme poradenství v oblasti zeměměřictví a katastru nemovitostí.

2HD GEO s.r.o.

Osvobození 288, Slavičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby pro oblasti zeměměřictví. Poskytujeme pomoc při zastupování před katastrálním úřadem. Provádíme zaměření skutečného stavu budov pro tvorbu stavební dokumentace, zavádění a realizaci geograficko-informačních systémů.

3GEODETIKA s.r.o.

Sportovní 3607, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme geodetické a kartografické práce. A to v inženýrské a majetkoprávní geodézii. Zajišťujeme i geometrické plány a digitalizace a vektorizace map. Poskytujeme poradenství v oblasti katastru nemovitostí, dále jednoduché a komplexní pozemkové úpravy a měření deformací a posunů.

4Geocart CZ a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Výstaviště 405/1, Brno-Pisárky

Nabízíme práce v oblasti inženýrské geodézie, katastru nemovitostí a pozemkových úprav i poradenství pro investory.

5MAPSTEEL s.r.o.

Radniční 1245, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje zpracování návrhu managementu údržby, tzv. pasportů liniových staveb, topografickým mapováním s využitím moderních metod dálkového průzkumu země a geoinformačních technologií. K dalším činnostem patří poradenství v oblasti lesnictví, životního prostředí, katastru nemovitostí a…


Firmy v dalších lokalitách


Poradenství v oblasti katastru nemovitostí v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Poradenství v oblasti katastru nemovitostí najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.