Poradenství v oblasti katastru nemovitostí – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Geodézie Jeseníky s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lipovská 1177/24, Jeseník
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Firma byla založena v roce 1992 Ing. Petrem Christmannem a provozuje geodetické a kartografické práce v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Díky dlouholeté praxi garantuje výsledky zeměměřických činností v souladu s právními předpisy především v oblastech katastru nemovitostí a investiční výstavby…

2GRAD s.r.o.

Sháníte spolehlivé zeměměřiče? Obraťte se na geodety z geodetické kanceláře GRAD s.r.o. ze Zlína. Provádíme geodetické práce ve všech oblastech např. ve stavebnictví, tvorba podkladů pro změny v katastru nemovitostí či mapování pro nejrůznější účely. Zeměměřičské služby nabízíme fyzickým osobám,…

3Šmíd Martin, Ing.- geodetické práce

Zajišťujeme zejména geodetické práce v katastru nemovitostí. Dále práce ve výstavbě a inženýrské geodézii. Nabízíme poradenství v oblasti zeměměřictví a katastru nemovitostí.

4HD GEO s.r.o.

Osvobození 288, Slavičín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Služby pro oblasti zeměměřictví. Poskytujeme pomoc při zastupování před katastrálním úřadem. Provádíme zaměření skutečného stavu budov pro tvorbu stavební dokumentace, zavádění a realizaci geograficko-informačních systémů.

5Kotlaříková Dagmar, Ing. - geodetické práce

Působíme v oblasti zeměměřičství, inženýrské geodezie a katastru nemovitostí. Poradenská činnost. Dokumentace pro rekonstrukci stávajících objektů.

6GEODETIKA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Sportovní 3607, Prostějov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme geodetické a kartografické práce. A to v inženýrské a majetkoprávní geodézii. Zajišťujeme i geometrické plány a digitalizace a vektorizace map. Poskytujeme poradenství v oblasti katastru nemovitostí, dále jednoduché a komplexní pozemkové úpravy a měření deformací a posunů.

7Geocart CZ a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Výstaviště 405/1, Brno-Pisárky

Nabízíme práce v oblasti inženýrské geodézie, katastru nemovitostí a pozemkových úprav i poradenství pro investory.

8Souček Dalibor, Ing.

Nabídka služeb v oblasti geodézie. Možnost poradenství, inženýrské geodézie i provádění zápisů na katastr nemovitostí.

9MAPSTEEL s.r.o.

Radniční 1245, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje zpracování návrhu managementu údržby, tzv. pasportů liniových staveb, topografickým mapováním s využitím moderních metod dálkového průzkumu země a geoinformačních technologií. K dalším činnostem patří poradenství v oblasti lesnictví, životního prostředí, katastru nemovitostí a…


Firmy v dalších lokalitách


Poradenství v oblasti katastru nemovitostí v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Poradenství v oblasti katastru nemovitostí najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.