Pořádání výletů – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Základní škola a Mateřská škola Štarnov 521 pobočka

Základní škola pro 40 žáků s družinou a jídelnou. Nabízíme výlety, besedy, tématické dny, zájmové kroužky, hudební kurzy a sportovní akce.

2Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov, příspěvková organizace2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Olympijská 4, Prostějov Bezdlužná

Provádí svou činnost částečně v objektu sportovní haly a jejího příslušenství. Významná část činnosti je realizována v zařízeních jiných organizací ve městě - Sportcentrum – DDM- pracoviště Vápenice 9, Dětské dopravní centrum Sportcentra – DDM a kondiční místnost. Sportcentrum jako největší…

3Rekreační středisko Hutník

3.6
★★★★★
★★★★★
(81)
Radějov - Lučina, Radějov - Lučina Bezdlužná

Provozujeme penzion s kapacitou 60 lůžek a 2x dvoulůžkové apartmány, ubytování v chatkách, možnost ubytování - stan, přívěs, karavan, stravování v jídelně s kapacitou 100 osob. Nabízíme posezení venku, pořádání školních výletů, dětských Taborů, turistika, koupání. pořádáme zájezdy spojené s…

4Jeden za druhým, o.s.

Občanské sdružení, které organizuje dětské zájmové kroužky jako je např. výtvarný kroužek a fotokroužek. Pořádání výletů do přírody.

5Asociace TOM ČR, TOM 20603 SVIŠTI

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Úvoz 401/8 , Český Těšín Bezdlužná

Zaměřujeme se na vzdělávání dětí a mládeže, pořádání letních táborů i víkendových výletů, pravidelné oddílové schůzky a zábavné hry pro děti. Učíme se zálesáctví, ekologii a turistice.


Firmy v dalších lokalitách


Pořádání výletů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pořádání výletů najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.