Polystyrenové tvárnice – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MAREŠ s.r.o.

Brněnská 1087, Kuřim
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodáváme stavební materiály.

2MAXIM Brno, s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Veslařská 503/203, Brno-Pisárky
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost Stavebniny MAXIM Brno byla založena roku 1997 a po celou dobu své aktivní činnosti se vyznačuje maximální flexibilitou a osobním přístupem ke každému klientovi, který se rozhodne využívat jejích služeb. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži a staňte se jedním z mnoha spokojených zákazníků!…

3STAVEBNINY INTECS, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
T. Bati 1691, Otrokovice (Areál…
Otevřeno do 15:30

V našem sortimentu najdete fasádní barvy, omítky, penetrační nátěry, laky a lazury na dřevo, vnitřní malby a sanační nátěry, tmely, betonové výrobky, zámkové a ploché dlažby, tvárnice, překlady, obrubníky, asfaltové pásy (lepenky), asf. laky a suspenze, střešní a parotěsné folie, stavební chemii,…

4Stavebniny Holub, s.r.o.

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu a produktů firem: WIENERBERG, YTONG, PORFIX, SCHIEDEL, KM BETA, BEST BETA, PRESBETON, BRAMAC, BOCHEMIT, JUTA, SOUDAL.

5HAKOR s.r.o.

Prodej stavebního materiálu. Stěžejními produkty firmy jsou fasádní polystyreny, omítky Baumit, OSB desky, sádrokartony, tvárnice a další stavební materiál. Portfolio produktů zahrnuje také zateplovací systém New-Therm.


Firmy v dalších lokalitách


Polystyrenové tvárnice v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Polystyrenové tvárnice najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.