Polohové bodové pole – Morava

Oblast Morava je známá svými vynikajícími polohovými, bodovými a poleovými službami. Tyto služby jsou k dispozici pro všechny, kteří hledají kvalitní a spolehlivé řešení pro své potřeby.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Geodetická kancelář Uh. Brod s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Horní Valy 2074, Uherský Brod
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

V naší geodetické kanceláři vám poskytujeme odborné geodetické služby. Vyhotovujeme geometrické plány, provádíme vytyčení hranic parcel a nabízíme služby v oblasti inženýrské geodézie.

2DD plus - geodetická kancelář s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pekárenská 330/12, Brno Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám širokou škálu geodetických prací. Zabýváme se inženýrskou geodézií, geometrickými plány, pozemkovými úpravami, zaměřením polohopisu, vytyčováním hranic a majetkovým vypořádáním. Kontaktujte naši geodetickou kancelář pro více informací.

3Geodézie Břeclavsko, s.r.o.

Brněnská 341/14, Mikulov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Komplexní nabídka geodetických prací a služeb zejména v oblasti katastru nemovitostí. Vhotovujeme a provádíme geometrické plány, vytyčení hranice pozemků, účelové mapování (polohopis a výškopis), vytyčení a osazení staveb do terénu, pozemkové úpravy, zjišťování vlastnických vztahů k pozemkům,…

4Sedláček Svatopluk, Ing.

Vedlejší 695/4, Brno
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Vyvíjíme software G-VIEW, nástroj GIS a prohlížeč pro digitální mapy i formát VFK a nový výměnný formát IFKN pro města, obce i pozemkové úřady.

5Poláček Miloš-kovovýroba

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Nesvačilka 17, Nesvačilka Bezdlužná

KOVOVÝROBA MILOŠ POLÁČEK Naše firma byla založena roku 1992. Momentálně disponujeme 6 pracovníky. Zabýváme se kusovou i sériovou zakázkovou kovovýrobou, výrobou z oceli, hliníku, nerezu, mosazi, mědi a plastů. Nabízíme především tyto služby: řezání vodním paprskem, lisování na výstředníkovém a…

6GEODETIC, s.r.o.

28. října 1851/84, Moravská Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost GEODETIC s.r.o. nabízí veškeré geodetické práce. Zabývá se vyhotovením geometrických plánů, vyhotovením zaměření, vytyčením hranic pozemků, inženýrskou geodézií, mapováním, práci v bodových polích, geodezií, geometrickými plány.

7GAKO-OBLOUK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hasičská 551/52, Ostrava Bezdlužná

Naše geodetická kancelář zajišťuje kompletní geodetické práce, vyhotovení geometrického plánu v Ostravě, Karviné, Opavě, Frýdku-Místeku nebo kdekoli v Moravskoslezském kraji.

8GEODETICKÉ PRÁCE Ing. Michna a Ing. Palát s.r.o.

40. pluku 1351, Valašské Meziříčí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Od roku 1995 poskytujeme komplexní a kvalitní služby v oblasti geodézie a GIS. Používáme moderní zařízení, abychom požadavky uspokojili rychle, co nejkvalitněji a za přijatelnou cenu.

9Kužela Miroslav - MK zámečnictví

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
K Větřáku 390, Hvozdná Bezdlužná

Zámečnická výroba z hliníku a oceli. Zaměřujeme se na projektování a realizaci zimních zahrad, zastřešení vstupů a zasklívání lodžií, střešních bodových světlíků a skleníků. Zabýváme se prodejem a montáží polykarbonátových desek LEXAN.

10Ing. Müller Petr - GSP ZEMĚMĚŘICKÁ KANCELÁŘ

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Třída Tomáše Bati…, Zlín Bezdlužná

Geodetické práce, ve stavebnictví, zakládání veškerých staveb, práce v bodových polích, činnost úředně oprávněného zeměměřického inženýra.


Firmy v dalších lokalitách


Polohové bodové pole v lokalitě Morava – detailní popis

Polohové služby jsou ideální pro ty, kteří potřebují určitou polohu nebo umístění pro své projekty. Bodové služby jsou vhodné pro ty, kteří potřebují určitý bod nebo bodové body pro své projekty. Poleové služby jsou ideální pro ty, kteří potřebují určitou plochu nebo pole pro své projekty. V oblasti Morava jsou tyto služby k dispozici za velmi konkurenceschopné ceny a s vynikající kvalitou. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní polohové, bodové nebo poleové služby, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Morava.