Polohové bodové pole – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Čech Petr, Ing. - Geodetická kancelář

Horní Valy 2074, Uherský Brod
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Geodetická kancelář s nabídkou veškerých geodetických služeb. Zaměřujeme se na vyhotovování geometrických plánů, zaměření, vytyčování hranic pozemků či inženýrskou geodézii, mapování a práce v bodových polích, digitální zpracování inženýrských sítí a jiné služby.

2DD plus v.o.s.1 pobočka

Pekárenská 330/12, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na inženýrskou geodezii. Provádíme zeměměřičské a geodetické práce, účelové mapování, zaměření skutečného provedení staveb, geometrické plány, vytyčení hranic pozemků, podzemních inženýrských sítí. Dále nabízíme vytyčování stavby a kontrolní činnost. Navštivte naši …

3Geodézie Břeclavsko, s.r.o.

Brněnská 341/14, Mikulov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Komplexní nabídka geodetických prací a služeb zejména v oblasti katastru nemovitostí. Vhotovujeme a provádíme geometrické plány, vytyčení hranice pozemků, účelové mapování (polohopis a výškopis), vytyčení a osazení staveb do terénu, pozemkové úpravy, zjišťování vlastnických vztahů k pozemkům,…

4Sedláček Svatopluk, Ing.

Vedlejší 695/4, Brno
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Vyvíjíme software G-VIEW, nástroj GIS a prohlížeč pro digitální mapy i formát VFK a nový výměnný formát IFKN pro města, obce i pozemkové úřady.

5Poláček Miloš-kovovýroba

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nesvačilka 17, Nesvačilka Bezdlužná

KOVOVÝROBA MILOŠ POLÁČEK Naše firma byla založena roku 1992. Momentálně disponujeme 6 pracovníky. Zabýváme se kusovou i sériovou zakázkovou kovovýrobou, výrobou z oceli, hliníku, nerezu, mosazi, mědi a plastů. Nabízíme především tyto služby: řezání vodním paprskem, lisování na výstředníkovém a…

6GEODETIC, s.r.o.

28. října 1851/84, Moravská Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost GEODETIC s.r.o. nabízí veškeré geodetické práce. Zabývá se vyhotovením geometrických plánů, vyhotovením zaměření, vytyčením hranic pozemků, inženýrskou geodézií, mapováním, práci v bodových polích, geodezií, geometrickými plány.

7GAKO-OBLOUK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hasičská 551/52, Ostrava Bezdlužná

Naše geodetická kancelář zajišťuje kompletní geodetické práce, vyhotovení geometrického plánu v Ostravě, Karviné, Opavě, Frýdku-Místeku nebo kdekoli v Moravskoslezském kraji.

8GEODETICKÉ PRÁCE Ing. Michna a Ing. Palát s.r.o.

40. pluku 1351, Valašské Meziříčí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Od roku 1995 poskytujeme komplexní a kvalitní služby v oblasti geodézie a GIS. Používáme moderní zařízení, abychom požadavky uspokojili rychle, co nejkvalitněji a za přijatelnou cenu.

9Kužela Miroslav - MK zámečnictví

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
K Větřáku 390, Hvozdná Bezdlužná

Zámečnická výroba z hliníku a oceli. Zaměřujeme se na projektování a realizaci zimních zahrad, zastřešení vstupů a zasklívání lodžií, střešních bodových světlíků a skleníků. Zabýváme se prodejem a montáží polykarbonátových desek LEXAN.

10Ing. Müller Petr - GSP ZEMĚMĚŘICKÁ KANCELÁŘ

Geodetické práce, ve stavebnictví, zakládání veškerých staveb, práce v bodových polích, činnost úředně oprávněného zeměměřického inženýra.


Firmy v dalších lokalitách


Polohové bodové pole v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Polohové bodové pole najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.