Podřezávání zdiva – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1EKOLSAN.CZ, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Hraničky 301/5, Brno-Bohunice Bezdlužná

Sanace a likvidace azbestu je naší hlavní specializací. Dále nabízíme sanační práce, demolice, zemní práce, odebírání vzorků odpadů, likvidace odpadů včetně nebezpečných, úklidové služby, základy i základové desky, činnost koordinátora BOZP.

2Gottvald Petr, Ing.

Tyršova 656, Vyškov Bezdlužná

Provádíme veškeré stavební, zednické či obkladačské práce, strojní omítky, rekonstrukce fasád, projekce a řezání panelů i železobetonových konstrukcí. Specializuji se také na statiku staveb.

3Radim Suchý - Izolace

Povádíme izolace vlhkého zdiva a podlah od spodní vzlínající vlhkosti. Diagnostiku příčiny vlhnutí za pomocí povrchových i hloubkových měření vlhkosti. Řezání a vrtání konstrukcí – změny dispozic bytů. Termovizní měření infrakamerou.

4VRTASPOL s.r.o.

Partutovice 105, Hranice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Vrtaspol s.r.o. se zabývá hlavně jádrovým vrtáním betonu, železobetonu a řezáním diamantem. Dále nabízí důlní, razící a vrtací práce, řezání betonu a železobetonu, obrábění, zámečnické práce, výroba vrat, bran, oplocení, mříží, kamenické práce s cihlami a kamenickým zdivem, kotvení říms a montáž…

5Ing. Josef Kolář - PRINS2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Havlíčkova 1289/24, Přerov
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Naše firma se specilizuje na sanace zdiva na celém území České a Slovenské republiky. Nabízíme izolování a také sanování podmáčených zdí. Provádíme průzkumy vlhkosti, elektroosmotickými procesy, vysoušení zdiva. Řežeme konstrukce z betonu.

6Šlosar Lubomír, Ing. - TUFÍR

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Drahách 881, Kunovice Bezdlužná

Doprava a mechanizace. Půjčovna nářadí, stavebních a zahradních strojů. Pozemní stavby, občanská a průmyslová výstavba, rodinné domy na klíč. Výstavba vodovodů, kanálů, kanalizací, rybníků, sanace skládek a ploch. Dopravní stavby: Výstavba komunikací, frézování vozovek.

7Lukáš Bata

Tichov 100, Tichov Bezdlužná

Jádrové vrtání, řezání a broušení železobetonu a kamene. Provádění podřezávání vlhkého zdiva a drenážní práce , chemická injektáž, svislá hydroizolace zdiva a drenáže, izolace nerez plechy, sanace vlhkého zdiva, demolicemi objektů.

8FRENSTAV, spol. s r.o.

Místecká 77, Frenštát pod…
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Firma provádí stavební práce, řezání a vrtání betonu, železobetonu, asfaltu, panelů a zdiva, jádrové vrtání, elektroinstalace, zámečnické práce.

9Kovalčík Daniel

Poskytování služeba oblasti zednických, malířských, stěhovacích, zemních prací a řezání betonu i zdiva.

10BEMAT - jádrové vrtání - Robert Plevák

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Suchý potok 198/7, Přerov – XII… Bezdlužná

Provádíme jádrové vrtání otvorů v betonu, železobetonu, cihelném a kamenném zdivu. Dále provádíme také řezání betonu.


Firmy v dalších lokalitách


Podřezávání zdiva v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Podřezávání zdiva najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.