Podřezávání zdiva – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho staveb, které vyžadují kvalitní podřezávání zdiva. Tento proces je nezbytný pro správnou úpravu stavebních prvků a zajištění jejich pevnosti a stability.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1OPS Olomoucké pozemní stavby s.r.o.1 pobočka

Jsme stavební firma s více než 16letými zkušenostmi v oboru. Naší specializací jsou realizace pozemních staveb, zejména průmyslová výstavba, výstavba bytových a rodinných domů a výstavba ČOV. Provádíme i rekonstrukce. Mezi naše další služby patří jádrové vrtání, řezání betonů, zemní práce…

2EKOLSAN.CZ, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Hraničky 301/5, Brno-Bohunice Bezdlužná

Sanace a likvidace azbestu je naší hlavní specializací. Dále nabízíme sanační práce, demolice, zemní práce, odebírání vzorků odpadů, likvidace odpadů včetně nebezpečných, úklidové služby, základy i základové desky, činnost koordinátora BOZP.

3Gottvald Petr, Ing.

Tyršova 656, Vyškov Bezdlužná

Provádíme veškeré stavební, zednické či obkladačské práce, strojní omítky, rekonstrukce fasád, projekce a řezání panelů i železobetonových konstrukcí. Specializuji se také na statiku staveb.

4Radim Suchý - Izolace

Povádíme izolace vlhkého zdiva a podlah od spodní vzlínající vlhkosti. Diagnostiku příčiny vlhnutí za pomocí povrchových i hloubkových měření vlhkosti. Řezání a vrtání konstrukcí – změny dispozic bytů. Termovizní měření infrakamerou.

5VRTASPOL s.r.o.

Partutovice 105, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vrtaspol s.r.o. se zabývá hlavně jádrovým vrtáním betonu, železobetonu a řezáním diamantem. Dále nabízí důlní, razící a vrtací práce, řezání betonu a železobetonu, obrábění, zámečnické práce, výroba vrat, bran, oplocení, mříží, kamenické práce s cihlami a kamenickým zdivem, kotvení říms a montáž…

6Ing. Josef Kolář - PRINS2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 1289/24, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se specilizuje na sanace zdiva na celém území České a Slovenské republiky. Nabízíme izolování a také sanování podmáčených zdí. Provádíme průzkumy vlhkosti, elektroosmotickými procesy, vysoušení zdiva. Řežeme konstrukce z betonu.

7Šlosar Lubomír, Ing. - TUFÍR

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
Na Drahách 881, Kunovice Bezdlužná

Doprava a mechanizace. Půjčovna nářadí, stavebních a zahradních strojů. Pozemní stavby, občanská a průmyslová výstavba, rodinné domy na klíč. Výstavba vodovodů, kanálů, kanalizací, rybníků, sanace skládek a ploch. Dopravní stavby: Výstavba komunikací, frézování vozovek.

8Lukáš Bata

Tichov 100, Tichov Bezdlužná

Jádrové vrtání, řezání a broušení železobetonu a kamene. Provádění podřezávání vlhkého zdiva a drenážní práce , chemická injektáž, svislá hydroizolace zdiva a drenáže, izolace nerez plechy, sanace vlhkého zdiva, demolicemi objektů.

9FRENSTAV, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Místecká 77, Frenštát pod…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma provádí stavební práce, řezání a vrtání betonu, železobetonu, asfaltu, panelů a zdiva, jádrové vrtání, elektroinstalace, zámečnické práce.

10Kovalčík Daniel

Poskytování služeba oblasti zednických, malířských, stěhovacích, zemních prací a řezání betonu i zdiva.


Firmy v dalších lokalitách


Podřezávání zdiva v lokalitě Morava – detailní popis

Díky podřezávání zdiva lze snadno odstranit nežádoucí části a vytvořit tak dokonalý tvar. V oblasti Morava je mnoho odborníků, kteří se specializují na podřezávání zdiva a jsou schopni zajistit kvalitní a spolehlivou práci. Pokud hledáte profesionální řešení pro vaši stavbu, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Morava.