Podestavby pod pece na pizzu – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1METAX KRBY s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(28)
náměstí 28. října…, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Stavíme krby a kamna značek Focus, Stuv, Bodart & Gonay, Romotop, Aduro, Spartherm, Hoxter, Bellfires, Regency a Pacific Energy. Nabízíme návrhy, realizaci i servis teplovzdušných, teplovodních a zahradních krbů.

2STAVBA krbů s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(170)
Olomoucká 111, Brno-Slatina Bezdlužná

Nabízíme služby kamnářství a kominictví - návrhy a stavby krbů, komínů a kamen, krbové vložky teplovodní i teplovzdušné, kamna kachlová, sálavá i akumulační značek Romotop, Jotul a Morso, zděné a nerezové komíny značek Schiedel, EURO komín, EKO komín a CIKO komíny. Dále provádíme frézování,…

3Ráj Gastronomie1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Bratislavská 1379…, Hustopeče u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ráj Gastronomie.cz je významným dodavatelem gastro zařízení, kuchyňského náčiní, porcelánu, skla, výčepních a chladících technologií, koření pro hotely, restaurace, pivnice, pizzerie, bary, řeznictví, cukrářství, školní a závodní kuchyně.

4UNIS - JAKOS, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Vodní 110, Uherské Hradiště Bezdlužná

Kompletní dodávky gastrozařízení. I nerez nábytek pro gastro, zdravotnictví. Dále projekty gastroprovozů od studie pro prováděcí projekt vč. konzultace na KHS. Dodávky i gastro technologie Zanussi Professional, Electrolux. Konvektomaty myčky,sporáky, fritézy.

5Ing. Kasperek Josef - krby

Firma se zaměřuje na výstavbu krbů, kachlových topidel a krbokamen - plynové, elektrické a teplovzdušné krby, venkovní krby, venkovní krby s udírnou, pece na pizzu.

6MASO-PROFIT s.r.o. (pobočka Brno-Řečkovice)3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kárníkova 1532/6, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Prodáváme techniku a potřeby pro řezníky, uzenáře, gastronomická zařízení i prodejny - odštětinovače, pily, řezačky masa, výrobníky ledu, udírny, konvektomaty, pizza pece, chladící a mrazící zařízení, roboty, hnětače, krouhače, myčky, stoly, GN, hrnce a nože.

7Filip Jonáš - kamnářství

Malá strana 681, Vřesina
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Návrhy, konzultace a realizace teplovzdušných a zahradních krbů, kachlových sporáků a kamen, krbových kamen i pecí na pizzu.

8Mazurek Radim

Krby, kamna, sporáky, komíny, hypokausty, pece na pizzu, venkovní grily i udírny na klíč. Krby s otevřeným ohništěm, s krbovou vložkou i teplovodní, solné, horkovzdušné, akumulační nebo kombinované.


Firmy v dalších lokalitách


Podestavby pod pece na pizzu v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Podestavby pod pece na pizzu najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.