Plátování, čepování, osedlání tesařských spojů – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho zručných tesařů, kteří se specializují na plátování, čepování a osedlání dřeva. Tyto techniky jsou klíčové pro vytvoření pevných a trvanlivých konstrukcí, které odolají času i povětrnostním vlivům.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Metaltrade International s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Jihlavská 671/7, Troubsko

Velkoobchodní prodej spojovacích materiálů, ocelových lan, řetězů a příslušenství, tesařského kování, vázacích prostředků, manipulační a závěsové techniky. Výroba a prodej vazáků. Veškerá kování i z nerezu. Přímá distribuce z výroby, příznivé ceny, sortiment skladem, k dodání do 24 hodin, e-shop.

2Radomír Kohoutek- Stavební firma Kohoutek

Stavební a obchodní firma KOHOUTEK, která má sídlo v Bučovicích zahájila svoji činnost v roce 1994 a poskytuje veškeré služby spojené s dodávkami stavebních prací ať již formou "na klíč" nebo formou "subdodávek". Cílem naší firmy je realizace veškerých staveb k maximální spokojenosti objednavatele.

3JH STAVEBNÍ MATERIÁLY s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šmahova 288/115, Brno-Slatina Bezdlužná

Prodáváme vše pro střechy. V různých materiálech a barvách nabízíme okapové systémy, plechy, svitkové plechy, trapézové plechy, veškeré střešní krytiny, sendvičové panely, spojovací materiál, střešní okna, modifikované asfaltové pásy, tmely, pěny, lepidla. Provádíme stavbu hal a domů na klíč.

4Jaroslav Kopecký- STŘECHY

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Nová 362, Velké Opatovice Bezdlužná

Naše firma provádí realizace nových střech, revitalizace starých střech plochých i šikmých. Rekonstrukci střechy dokážeme navrhnout s kompletní výměnou tepelné izolace, klempířských prvků, krytiny atd . Při těchto pracích se snažíme postupovat co nejšetrněji, aby se nezasahovalo do již hotového…

5Svačina Martin - Tesařské kování

Zaměřujeme se na výrobu a prodej tesařského kování, drobného spojovacího materiálu a kotevních i upevňovacích prvků. Dále v sortimentu naleznete anténní držáky a stožáry, houpačkové háky i podpěry polic, lešenářské oka a nábytkářské kování.

6Kořínek František - Tesařství, pokrývačství a klempířství

Zlechov 474, Zlechov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na rekonstrukce stávajících střech, půdní vestavby a kompletní dodávky nových střech, izolace rovných střech a zateplení. Provádíme zednické práce spojené s touto činností.

7JSP ŠROUBY s.r.o

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Jožky Silného 2349/4, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Již od roku 2001 specialista na velkoobchodní i maloobchodní prodej spojovacích materiálů, kotevní techniky a doplňkového sortimentu. Hlavní sortiment: - šrouby, matice, podložky, závitové tyče, vruty, hřebíky - tesařské kování - nýtovací technika - brusivo - díly pneumatických rozvodů -…

8HPS Litovel s.r.o. (pobočka Litovel)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Dukelská 1334/1, Litovel
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchodní prodej klempířského a spojovacího materiálu. Dále nabízíme palubky, hranoly, prkna a střešní latě, lišty i plechů.

9Zemančík František - tesařství

Hrubá Voda 42, Hlubočky
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce včetně dodávky materiálů. Provádíme tesařské práce krovy, pergoly, altány, chatky. Dále i dodáváme klempířské a pokrývačské práce, drobné zednické práce spojené s opravou střech. Montáže střešních oken. Bednění schodů včetně betonáže.

10FRANKIE spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Křtaltě 1997/37a, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma FRANKIE spol. s r.o. se specializuje na klempířské, tesařské a pokrývačské práce v Šumperku a Zábřehu. Provádí kompletní realizace střech na klíč včetně zajištění a dodávky střešních krytin a klempířských prvků. Mezi naše další činnosti patří také střešní nástavby a hydroizolace. Postaráme se…


Firmy v dalších lokalitách


Plátování, čepování, osedlání tesařských spojů v lokalitě Morava – detailní popis

Tesaři v oblasti Morava mají bohaté zkušenosti s tesařskými spoji, které umožňují spojování dřeva bez použití kovových spojů. Tento tradiční způsob spojování dřeva je nejen esteticky pěkný, ale také velmi pevný a odolný.

Díky svým znalostem a zkušenostem jsou tesaři v oblasti Morava schopni vytvořit jakékoli tesařské spoje, ať už se jedná o klasické spoje jako je například čep a drážka, nebo o složitější spoje jako je například křížový spoj.

Pokud hledáte kvalitní tesařské práce v oblasti Morava, neváhejte kontaktovat místní tesaře. Ti vám rádi poradí a pomohou vám vytvořit pevnou a trvanlivou konstrukci, která bude sloužit mnoho let.