Plastové rozvaděče – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1REMA-pro, s.r.o.

Jsme specialisté na výrobu rozvaděčů, průmyslové automatizace a projekce elektrických rozvodů. Provádíme kompletní realizace elektroinstalace od projektování elektroinstalace až po montáž rozvodů a finální oživení technologických celků a automatizovaných provozů.

2REROSA-HYDRAULIKA, s.r.o.

Nádražní 192/38, Hustopeče
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Typový, ale také zakázkový prodej hydraulických válců i náhradních dílů. Dodáváme chromované pístní tyče, honované trubky, těsniva, kloubová ložiska, oka, hydraulické hadice, zámky a rozvaděče, rychlospojky, spojovací prvky.

3EJMAFLEX s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Nádražní 1160, Slavkov u Brna Bezdlužná

Dodáváme armatury, odvaděče kondenzátu, nerezové vlnovcové a gumové kompenzátory, zpětné, redukční, pojistné a solenoidové ventily, ohebné hadice, magnetické stavoznaky, přerušovače vakua. Prodáváme plynové hadice a hadice k solárním kolektorům.

4ESTA, spol. s r.o

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Kounická 1199/68, Ivančice Bezdlužná

Vyrábíme rozvaděče NN a plastové skříně pro plyn a také vyvíjíme a vyrábíme elektroměrové plastové rozvaděče a také vyrábíme hydraulické nářadí a nářadí pro PPN pro energetiku a také prodáváme elektromateriál IVV a VN a VVN a dále dodáváme přípojkové a rozpojovací skříně.

5KME, spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(32)
Tyršova 16 , Kuřim Bezdlužná

Výroba rozváděčů nízkého napětí, dodávky elektrických a elektronických zařízení. Nabídka řídicích systémů. Zaměřujeme se na svorkovnicové a deblokační skříně, typizované rozváděče, ovládací panely a pulty v plastovém i oceloplechovém provedení a v různém stupni elektrického krytí.

6OBZOR, výrobní družstvo Zlín5 poboček

Na Slanici 378, Zlín
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Výroba a prodej. Jedná se o vačkové spínače, domovní vypínače a zásuvky, MKO, bezdrátové ovládání, brzdové a motorové spínače. Dále prodej LED trubice,LED pouliční lampy. Vyrábíme i dávkovače na léky, krabičky na zubní protézy. Mimo jiné široký sortiment domovní elektroinstalace. Na vše 5let záruka…

7SOGOS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Objízdná 1628, Otrokovice

Nabízíme jednoúčelové stroje a zařízení pro gumárenský a plastikářský průmysl. Dále vyrábíme pneumatické a elektrické rozvaděče včetně instalací.

8PKS servis spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(7)
Mostárenská 1140/48, Ostrava-Vítkovice
Otevřeno od 7:00

Výroba, prodej a servis v oboru hydraulických zařízení, systémů centrálního mazání a pneumatik. Vyrábíme hadice, pneumatická zařízení, odstředivá čerpadla a kompresory. Dále nabízíme hydraulické bloky, manometry, nádrže, rychlospojky, spínače, trubky a ventily.

9Hydrostatika CZ, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ruská 513/62, Ostrava-Vítkovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem hydraulických agregátů, hydraulických válců, průmyslových hadic, kovových hadic a kompenzátorů či hydraulických prvků ATOS, ložisek, šroubení, hydraulických čerpadel i rozváděčů a rozvodných bloků, přírub a armatur.

10DK-ELVIS s.r.o.

Erbenova 278/60, Ostrava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost prodává speciální nářadí pro pracovníky v elektrotechnice, plastové a oceloplechové rozvaděče, transformátory, tlumivky, komponenty pro vybavení rozvaděčů, automatizaci, měření a regulaci. Dále také dodává malé transformátory, jističe, elektroměry a systémy pro měření a regulaci.


Firmy v dalších lokalitách


Plastové rozvaděče v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Plastové rozvaděče najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.