Pietní akce – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Concordia spol. s r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopa Velikého…, Ostrava
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Společnost nabízí pohřebnické služby. Rodinná firma Concordia spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a navázala tak na tradici pohřebního ústavu Josefa Bauera, který budoval pověst kvalitního pohřebnictví už od počátku minulého století. Po trnité cestě podnikání napříč politikou se potomci Josefa…

2Pohřební a hřbitovní služby města Brna, a.s.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Koliště 1909/7, Brno-Černá Pole

Zajištění pohřebních služeb, kremací s obřadem i bez obřadu, pohřbů do země, převozů zesnulých po celé ČR i v zahraničí, hudby a smutečních doplňků.

3Pohřebnictví - Nohel Vincenc

Poskytujeme komplexní pietní služby - kremace, pohřby, svozy i převozy zesnulých, hudbu, květiny, parte, videozáznamy, fotografie, i rozptyl ostatků.

4Cajzl Pavel

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Koliště 279/65, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

Nabízíme pohřební a pietní služby.

5MALESACH s.r.o.

Znojmo 185, Znojmo
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jsme moderní česká firma se sídlem ve Znojmě, která se zabývá výrobou pohřebních uren a pietních produktů. Naše výrobky tvoříme na základě vlastního vývoje a designu s důrazem na vysokou kvalitu zpracování. Baví nás dávat výrobkům nový tvar, objevovat nové možnosti, materiály a stavět je do…

6JOMAHRA s.r.o. - návrhy a realizace zahrad2 pobočky

Provádíme kompletní renovaci zahrad od zhotovení nového návrhu zahrady po jeho realizaci. Dále nabízíme služby v zahradnictví a provádíme údržbu zahrad, hrobů a pietních míst a jezírek či závlahy a umělé i živé ploty.


Firmy v dalších lokalitách


Pietní akce v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pietní akce najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.