Pevné náhrady – Morava

Pevné náhrady jsou finanční prostředky, které jsou poskytovány osobám, které utrpěly újmu na zdraví nebo majetku v důsledku nějakého neštěstí. Tyto náhrady jsou stanoveny zákonem a mají za úkol pomoci poškozeným lidem zvládnout následky neštěstí a obnovit jejich životní situaci.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Provozujeme služby stomatologické laboratoře. Naleznete nás na Havlíčkově ulici v Kyjově. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat na pevné lince či mobilu.

Poslat poptávku 518 603 236

Jsme nestátní zařízení, které poskytuje služby pro stomatologické ordinace. Naše zubní laboratoř se zabývá výrobou protetických zubních náhrad pomocí nejnovější a nejmodernější technologie CAD/CAM. Naše výrobky zaručují kvalitu, estetiku, životnost a především spokojenost pacientů. Dentální náhrady…

Poslat poptávku stomatologie-laborator-hodonin.cz 518 321 471

Provozujeme stomatologickou laboratoř v Jeseníku. Nabízíme kompletní škálu estetických výrobků v oblasti stomatologie od osvědčených výrobců, zaručující maximální kvalitu, která uspokojí i ty nejvyšší nároky pacientů a zubních lékařů. Během dlouholeté praxe a neustálého sledování nových trendů se z…

Poslat poptávku 731 517 875

D.A.D. - stomatologická laboratoř, spol. s r.o., spol. s r.o., se sídlem Partyzánů 2174, 688 01, Uherský Brod, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 29066, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1997.…

Poslat poptávku 774 420 777

DENTES, s.r.o., se sídlem Letenská 1183, 756 61, Rožnov pod Radhoštěm, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 5751, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1993. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

Poslat poptávku 736 121 313

Pevné náhrady v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava jsou pevné náhrady poskytovány v souladu s platnými zákony a na základě rozhodnutí příslušných orgánů. Tyto náhrady jsou určeny pro osoby, které utrpěly újmu na zdraví nebo majetku v důsledku nehody, přírodní katastrofy, požáru, krádeže nebo jiného neštěstí.

Pevné náhrady mohou být poskytnuty v různých formách, jako například:

1. Náhrada za ztrátu příjmu - pokud osoba nemůže pracovat kvůli újmě na zdraví, může být poskytnuta náhrada za ztrátu příjmu.

2. Náhrada za zdravotní péči - pokud osoba potřebuje léčbu nebo rehabilitaci kvůli újmě na zdraví, může být poskytnuta náhrada za zdravotní péči.

3. Náhrada za ztrátu majetku - pokud osoba ztratila majetek v důsledku neštěstí, může být poskytnuta náhrada za ztrátu majetku.

4. Náhrada za bolest a utrpení - pokud osoba utrpěla bolest a utrpení v důsledku neštěstí, může být poskytnuta náhrada za bolest a utrpení.

v oblasti Morava jsou pevné náhrady poskytovány na základě žádosti poškozené osoby. Žádost musí obsahovat veškeré potřebné informace o neštěstí a újmě na zdraví nebo majetku. Po podání žádosti bude provedeno vyšetření a na základě toho bude rozhodnuto o poskytnutí pevné náhrady.

Pevné náhrady jsou důležitým nástrojem pro pomoc poškozeným lidem při zvládání následků neštěstí. v oblasti Morava jsou tyto náhrady poskytovány v souladu s platnými zákony a na základě rozhodnutí příslušných orgánů.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.