Pevné náhrady – Morava

Pevné náhrady jsou finanční prostředky, které jsou poskytovány osobám, které utrpěly újmu na zdraví nebo majetku v důsledku nějakého neštěstí. Tyto náhrady jsou stanoveny zákonem a mají za úkol pomoci poškozeným lidem zvládnout následky neštěstí a obnovit jejich životní situaci.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1LV - DENT, s.r.o.1 pobočka

Provozujeme služby stomatologické laboratoře. Naleznete nás na Havlíčkově ulici v Kyjově. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat na pevné lince či mobilu.

2Stomatologie spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(4)
Blažkova 2936/5, Hodonín
Otevřeno do 16:00

Jsme nestátní zařízení, které poskytuje služby pro stomatologické ordinace. Naše zubní laboratoř se zabývá výrobou protetických zubních náhrad pomocí nejnovější a nejmodernější technologie CAD/CAM. Naše výrobky zaručují kvalitu, estetiku, životnost a především spokojenost pacientů. Dentální náhrady…

3EDENTIS s.r.o.

Slunná 65, Jeseník Bezdlužná

Provozujeme stomatologickou laboratoř v Jeseníku. Nabízíme kompletní škálu estetických výrobků v oblasti stomatologie od osvědčených výrobců, zaručující maximální kvalitu, která uspokojí i ty nejvyšší nároky pacientů a zubních lékařů. Během dlouholeté praxe a neustálého sledování nových trendů se z…

4D.A.D. - stomatologická laboratoř, spol. s r.o., spol. s r.o.

D.A.D. - stomatologická laboratoř, spol. s r.o., spol. s r.o., se sídlem Partyzánů 2174, 688 01, Uherský Brod, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 29066, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1997.…

5DENTES, s.r.o.

DENTES, s.r.o., se sídlem Letenská 1183, 756 61, Rožnov pod Radhoštěm, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 5751, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1993. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Pevné náhrady v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava jsou pevné náhrady poskytovány v souladu s platnými zákony a na základě rozhodnutí příslušných orgánů. Tyto náhrady jsou určeny pro osoby, které utrpěly újmu na zdraví nebo majetku v důsledku nehody, přírodní katastrofy, požáru, krádeže nebo jiného neštěstí.

Pevné náhrady mohou být poskytnuty v různých formách, jako například:

1. Náhrada za ztrátu příjmu - pokud osoba nemůže pracovat kvůli újmě na zdraví, může být poskytnuta náhrada za ztrátu příjmu.

2. Náhrada za zdravotní péči - pokud osoba potřebuje léčbu nebo rehabilitaci kvůli újmě na zdraví, může být poskytnuta náhrada za zdravotní péči.

3. Náhrada za ztrátu majetku - pokud osoba ztratila majetek v důsledku neštěstí, může být poskytnuta náhrada za ztrátu majetku.

4. Náhrada za bolest a utrpení - pokud osoba utrpěla bolest a utrpení v důsledku neštěstí, může být poskytnuta náhrada za bolest a utrpení.

v oblasti Morava jsou pevné náhrady poskytovány na základě žádosti poškozené osoby. Žádost musí obsahovat veškeré potřebné informace o neštěstí a újmě na zdraví nebo majetku. Po podání žádosti bude provedeno vyšetření a na základě toho bude rozhodnuto o poskytnutí pevné náhrady.

Pevné náhrady jsou důležitým nástrojem pro pomoc poškozeným lidem při zvládání následků neštěstí. v oblasti Morava jsou tyto náhrady poskytovány v souladu s platnými zákony a na základě rozhodnutí příslušných orgánů.