Permanentní lakování – Morava

Permanentní lakování je oblíbenou službou v oblasti Morava, která umožňuje získat krásné a trvanlivé nehty. Tento proces spočívá v aplikaci speciálního gelového laku, který se následně vytvrzuje pod UV lampou.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Petra Urubová

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Nerudova 330/4, Holešov Bezdlužná

Kosmetika, modeláže nehtů, masáže, permanentní make-up, chloupkové a čepelkové tetování obočí a změny vizáže. Nabídka hubnutí myostimulátorem. Prodej kosmetiky Alcina. Možnost prodlužování řas včetně trvalé a zdobení kamínky či barvením řas.

2Miluše Němcová

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Myslbekova 1105, Kroměříž Bezdlužná

Komplexní péče o ruce a nehty, manikúry, masáže rukou, francouzského lakování či modeláže nehtů. Provádíme prodlužování či zpevňování nehtů. Děláme acrygelovou, gelovou, porcelánovou nebo permanentní francouzskou modeláž nehtů, zdobení nehtů a doplnění či odstranění modeláže.

3Jobbágy Michaela- ATELIER DE BLANC

Nabízíme kosmetiku Payot, Pandhy´s True Delight, mezoterapie ME MED a DERMAHEAL, permanentní makeup, prodlužování řas, depilace cukrovou pastou, lakování Shellac by CND.


Firmy v dalších lokalitách


Permanentní lakování v lokalitě Morava – detailní popis

Výsledkem je lesklý a odolný povrch, který vydrží až několik týdnů.

Permanentní lakování je ideální pro ženy, které chtějí mít krásné nehty bez nutnosti častého lakování. Tento proces je také vhodný pro osoby, které mají křehké nehty, protože gelový lak poskytuje ochranu a pevnost. V oblasti Morava je permanentní lakování k dispozici v mnoha salonech krásy a kosmetických studiích.

Výhodou permanentního lakování je také rychlost aplikace. Proces trvá pouze několik minut a výsledkem jsou krásné nehty, které vydrží až několik týdnů. Další výhodou je široká paleta barev, které jsou k dispozici. V oblasti Morava najdete mnoho salonů, které nabízejí permanentní lakování v různých odstínech.

Pokud hledáte trvanlivé a krásné nehty, permanentní lakování je pro vás tou správnou volbou. V oblasti Morava najdete mnoho salonů, které nabízejí tuto službu za přijatelné ceny. Stačí si jen vybrat ten správný salon a nechat se hýčkat.