Permanentní lakování – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Petra Urubová

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Nerudova 330/4, Holešov Bezdlužná

Kosmetika, modeláže nehtů, masáže, permanentní make-up, chloupkové a čepelkové tetování obočí a změny vizáže. Nabídka hubnutí myostimulátorem. Prodej kosmetiky Alcina. Možnost prodlužování řas včetně trvalé a zdobení kamínky či barvením řas.

2Ing. Hana Kovářová

Máme provoz nehtového studia a dále poskytujeme nehtovou modeláže a manikúru a permanentní lakování a p-shine a také nabízíme masáže rukou a parafínové zábaly.

3Olšanová Veronika - Nehtové studio

Tábor 527/48a, Brno Bezdlužná

Nabízím manikúru, p-shine, permanentní lakování CND Shellac, lehce odstranitelnou modeláž nehtů Brisa Lite bez pilování i poškození přírodních nehtů.

4Schillerová Monika1 pobočka

Nabízím modelování nehtů gelem i akrylem a permanentní lakování metodou gel-lak značky CND Shellac.

5Kovářová Hana

Provozujeme nehtové studio. Poskytujeme nehtovou modeláž, manikúru, permanentní lakování a p-shine. Nabízíme masáže rukou i parafínové zábaly.

6Miluše Němcová

Komplexní péče o ruce a nehty, manikúry, masáže rukou, francouzského lakování či modeláže nehtů. Provádíme prodlužování či zpevňování nehtů. Děláme acrygelovou, gelovou, porcelánovou nebo permanentní francouzskou modeláž nehtů, zdobení nehtů a doplnění či odstranění modeláže.

7Jobbágy Michaela- ATELIER DE BLANC

Nabízíme kosmetiku Payot, Pandhy´s True Delight, mezoterapie ME MED a DERMAHEAL, permanentní makeup, prodlužování řas, depilace cukrovou pastou, lakování Shellac by CND.


Firmy v dalších lokalitách


Permanentní lakování v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Permanentní lakování najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.