Permanentní lakování – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Petra Urubová

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Nerudova 330/4, Holešov Bezdlužná

Kosmetika, modeláže nehtů, masáže, permanentní make-up, chloupkové a čepelkové tetování obočí a změny vizáže. Nabídka hubnutí myostimulátorem. Prodej kosmetiky Alcina. Možnost prodlužování řas včetně trvalé a zdobení kamínky či barvením řas.

2Ing. Hana Kovářová

Máme provoz nehtového studia a dále poskytujeme nehtovou modeláže a manikúru a permanentní lakování a p-shine a také nabízíme masáže rukou a parafínové zábaly.

3Miluše Němcová

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Myslbekova 1105, Kroměříž Bezdlužná

Komplexní péče o ruce a nehty, manikúry, masáže rukou, francouzského lakování či modeláže nehtů. Provádíme prodlužování či zpevňování nehtů. Děláme acrygelovou, gelovou, porcelánovou nebo permanentní francouzskou modeláž nehtů, zdobení nehtů a doplnění či odstranění modeláže.

4Jobbágy Michaela- ATELIER DE BLANC

Nabízíme kosmetiku Payot, Pandhy´s True Delight, mezoterapie ME MED a DERMAHEAL, permanentní makeup, prodlužování řas, depilace cukrovou pastou, lakování Shellac by CND.


Firmy v dalších lokalitách


Permanentní lakování v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Permanentní lakování najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.