Penziony v přírodě – Morava

Oblast Morava je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu v přírodě. Penziony v této oblasti nabízejí nejen ubytování, ale také možnost relaxace a odpočinku v krásném prostředí.

1–10 firem z 65 nalezených Filtry

1Město Rájec-Jestřebí

Blanenská 84, Rájec-Jestřebí
Otevřeno do 11:00
Bezdlužná Ověřená

Město Rájec-Jestřebí se nachází v okrese Blansko. Chod města zabezpečuje městský úřad, který spravuje úřední desku a poskytuje služby Czech POINT. Dominantou města je zámek Rájec nad Svitavou. Nedaleko města se nachází CHKO Moravský kras.

2Obec Žítková

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Žítková 161, Starý Hrozenkov Bezdlužná Ověřená

Návštěvník Žítkové zde může najít soubor původních domů. Kromě krásné přírody s chráněnými orchidejovými loukami je tu také přírodní koupaliště. Obecní úřad pro své obyvatele pravidelně zveřejňuje nové informace na úřední desce. V obci se nachází knihovna a turistické informační centrum s…

3Zajaroš Jan

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Vojtíškov 78, Malá Morava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Rekreační středisko Sport s celoročním provozem. Nabízíme služby pro sportovní soustředění, lyžařské výcviky – zejména pro děti a začátečníky, školy v přírodě, rodinné rekreace, semináře, firemní akce a jiné.

4Půlkrábek Michal - Lanové centrum2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Smraďavka 663, Buchlovice
Dnes už má zavřeno

Provoz lanového centra. Vstup na lanové centrum je od 125 cm. Aktivity v lanovém centru jsou možné pouze s instruktorem.

5Minařík Josef - Penzion Kopná1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(107)
Podkopná Lhota 136, Podkopná Lhota Bezdlužná

Rodinný Penzion Kopná je situován do krásné přírody s jedinečným výhledem. Nabízí ubytování v 6 podkrovních pokojích, restauraci, venkovní bazén, wellness, fotbalové hřiště, plážový volejbal a půjčovnu kol a motorových čtyřkolek.

6Miroslav Sobala- Penzion u bílého koně

5.0
★★★★★
★★★★★
(38)
Rusava 52, Rusava Bezdlužná

Nabízíme ubytování ve 4 čtyřlůžkových pokojích, 3 chatkách a 3 srubech. Naleznete u nás i restauraci, travnaté hřiště, ohniště na klasické táboráky, skluzavky pro děti, houpačky, provazový žebřík a jiné. Možnost využití sauny. Mimo jiné zajišťujeme i školy v přírodě, firemní akce, svatby a oslavy…

7REVIKA - rekreační areál Vizovice2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(380)
Lázeňská 1035, Vizovice Bezdlužná

Nabízíme služby rekreačního ubytování. Vhodné i pro dětské tábory a školy v přírodě.

8TERPA spol. s.r.o. - Penzion Břestek

Penzion se nachází v atraktivní lokalitě Chřibů v obci Břestek, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj. Objekt je situován do prostředí bezprostředně obklopeném nádhernou přírodou. Penzion je přízemní, kolaudace proběhla v roce 2012. K dispozici máme 2x 2-lůžkový a jednolůžkový pokoj.

9Chvostová Zuzana, Bc.- PENZION U RAZTOKY

4.5
★★★★★
★★★★★
(64)
Ráztoka 36 , Rusava Bezdlužná

Moderní rodinný penzion s dlouhou tradicí v krásném prostředí hostýnských hor. Nabízíme celoroční ubytování a naši domácí kuchyni. V areálu je připraveno dětské, tenisové i beach volejbalové hřiště.

10HOTEL SAVARY s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(583)
Hoštáky 85, Nivnice
Otevřeno do 22:30
Bezdlužná

Rodinný hotelu Savary je usazen na okraji vesnice Nivnice, v klidné přírodě s množstvím se nabízejících procházek, cyklostezek. Hotel je přímo propojen s Nivnickou riviérou, kde se nachází velký venkovní bazén a 4 tenisové kurty. Hotelová restaurace nabízí tradiční krajová jídla i mezinárodní…


Firmy v dalších lokalitách


Penziony v přírodě v lokalitě Morava – detailní popis

Tyto penziony jsou ideální pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce, kteří chtějí uniknout z městského shonu a užít si klidné chvíle v přírodě. V penzionech v oblasti Morava najdete pohodlné a útulné pokoje, vynikající gastronomii a mnoho aktivit, jako jsou turistika, cykloturistika, rybaření a další. Pokud hledáte ideální místo pro relaxaci a odpočinek v přírodě, penziony v oblasti Morava jsou tou správnou volbou.