Penzion s bazénem – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho penzionů s bazénem, které jsou ideální pro letní dovolenou. Tyto penziony nabízejí nejen ubytování, ale také možnost osvěžení v bazénu po celý den.

1–10 firem z 52 nalezených Filtry

1Tesař Dalibor - PENZION NAD STÁJÍ

4.3
★★★★★
★★★★★
(435)
Jakartovice 35 , Jakartovice
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Penzion nad stájí se nachází v malebném a klidném podhůří Hrubého Jeseníků v obci Jakartovice. Tato obec se nachází mezi vodními přehradami Kružberk a Slezská Harta. V okolí obce Jakartovice naleznete spoustu břidlicových lomů, z kterých je velká část zatopená křišťálově čistou vodou a tyto hlubiny…

2ORTEA, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vranovská 51/13, Brno-Zábrdovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem protéz horních a dolních končetin. Máme několik druhů protéz podle typu úchopu nebo typu amputace. Dále vyrábíme ortézy pro dolní, horní končetiny a trup. Pomůcky jsou určeny k individuálnímu užití na základě změření klienta. Jsme smluvním partnerem…

3Bouček Radovan

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Zlatníky 423, Brno

Provozuji krytý temperovaný bazén s whirlpoolem a umělým vodopádem. K dispozici je hydromasážní vana, infrasauna i relaxační místnost.

4Vinařství U Kapličky s.r.o.49 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Vinařská 484, Zaječí
Otevřeno od 8:00

Rodinné Vinařství U Kapličky bylo založeno roku 2005 a je zaměřeno na výrobu kvalitních přívlastkových vín z hroznů, vypěstovaných ve vlastních vinicích. Dále pěstujeme tyto odrůdy jako je Chardonnay, Pálava, Ryzlink rýnský, Dornfelder a jiné.

5Penzion u Hiclů

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 344/14, Velké Pavlovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme ubytování ve Velkých Pavlovicích a nabízíme posezení ve vinném sklepu a v restauraci. Dále máme apartmány s kuchyňkou. K dispozici je venkovní i krytý bazén a parkoviště. Dále bowling a máme také prostory pro školení i rodinnou rekreaci.

6Penzion a hospůdka U Melišů

4.4
★★★★★
★★★★★
(157)
Luční 66, Týnec Bezdlužná

Naše hospůdka leží v Týnci u Břeclavi - malé klidné vesnici na jižní Moravě v oblasti Podluží. Hospůdka má kapacitu asi 60 osob (v létě navíc letní terasa), pro konference nebo jiné soukromé akce je možno rezervovat si oddělěný konferenční salonek. Poskytujeme také možnost ubytování, současná…

7Penzion U Hroznu

3.9
★★★★★
★★★★★
(221)
náměstí…, Velké Bílovice Bezdlužná

Nacházíme se v centru města Velké Bílovice. Poskytujeme vhodné podmínky pro ubytování při rodinné dovolené, služebních cestách a cestách za vínem. U nás je bezbariérový přístup.

8Matoušek Roman - Penzion Jessy

4.0
★★★★★
★★★★★
(809)
Perná 315, Perná
Otevřeno od 10:00

Kapacita restaurace v Perné je 60 míst z toho 32 míst v nekuřáckém salónku. Ten vám poskytne plné soukromí pro pořádání rodinných oslav či firemních večírků. Rezervace osobně, telefonicky, po internetu. Naše kuchyně nabízí výběr ze 70 druhů jídel a to speciality převážně české kuchyně. Nabízíme…

9Penzion Kovács s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(159)
Novosedly 410, Novosedly Bezdlužná

Penzion KOVÁCS Vám nabízí ubytování v příjemné a klidně oblasti v Mikulovské oblasti. V blízkosti penzionu jsou vinné sklepy s možností ochutnávek a zakoupení vína. Penzion je vhodný jak k rekreaci, tak k pořádání firemních prezentací, školení a společenských událostí.

10Vinařský dvůr U Mlýnků

4.0
★★★★★
★★★★★
(112)
Hlavní 555, Dolní Dunajovice Bezdlužná

Ubytování v Dolních Dunajovicích pod Pálavou s vinným sklepem, restaurací se zahradní terasou a uzavřeným parkováním. Prázdninové týdenní pobyty. Nabízíme prostory pro školení, firemní akce, workshopy, rodinné oslavy. Degustace vín z vlastní produkce, cykloturistika, úschovna kol, venkovní bazén.


Firmy v dalších lokalitách


Penzion s bazénem v lokalitě Morava – detailní popis

Díky své poloze v blízkosti města Morava jsou tyto penziony ideální pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidném prostředí, ale zároveň mít možnost navštívit město a jeho okolí. Většina penzionů v této oblasti nabízí také další služby, jako jsou wellness centra, restaurace a sportovní aktivity. Pokud hledáte ideální místo pro letní dovolenou, penzion s bazénem v oblasti Morava je skvělou volbou.