Péče o těhotné ženy – Morava

Péče o těhotné ženy je velmi důležitá pro zdraví matky i dítěte. v oblasti Morava se nachází několik zdravotnických zařízení, které se specializují na tuto oblast.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1Gynekologie - MUDr. Gabriela Střítezská

5.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Nádražní 2512/71, Šternberk
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná Ověřená

Gynekologická ordinace poskytuje diagnostiku a léčbu gynekologických onemocnění. Zaměřujeme se na gynekologickou prevenci, poradnu pro těhotné, vedení fyziologického i rizikového těhotenství, léčbu neplodnosti, ultrazvuková vyšetření, antikoncepční poradnu a poradnu pro ženy v klimakteriu.

2ComplexTherapy s.r.o.

2. května 3070, Zlín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Fyzioterapie, nestátní zdravotnické zařízení. Dále nabízíme komplexní rehabilitační péči pro děti, dospělé, sportovce a osoby se zdravotním postižením. Unikátní terapie TheraSuit a kosmický obleček. Nabízíme také i relax v podobě masáží, ruční lymfodrenáže a hydromasážní vany.

3PREDIKO, s.r.o.

Lešetín I 6966, Zlín
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Centrum prenatální diagnostiky a genetiky je pracovištěm poskytujícím specializovanou zdravotní péči těhotným ženám. Dále i dysfertilním párům a dalším pacientům. Provádíme i screening vrozených vývojových vad, 2D, 3D/4D ultrazvuk a jiná vyšetření.

4EliteFyzio, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Roháčova 3339/3, Ostrava-Moravská…
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti fyzioterapie.

9DUGY s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(51)
Vránova 1500/172, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Zajišťujeme preventivní,diagnostická a léčebná péče v oborech, léčbu gynekologických onemocnění, ultrazvukovou diagnostiku, poradenskou službu při výběru kontracepce, zavádění nitroděložních tělísek všech typů, konzultační a poradenská služba o operační léčbě, péče o ženy trpící nechtěným únikem…

10MUDr. Milan Anton,CSc.

Zámečnická 182/5, Brno-město
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provozjeme ambulanci a to odborného lékaře gynekologa.


Firmy v dalších lokalitách


Péče o těhotné ženy v lokalitě Morava – detailní popis

Mezi nejdůležitější patří porodnice, gynekologická ambulance a poradna pro těhotné ženy.

1. Porodnice
v oblasti Morava se nachází moderní porodnice, která disponuje nejnovějšími technologiemi a vybavením. Těhotné ženy zde mají k dispozici kvalifikovaný personál, který se o ně postará během celého porodu. Porodnice nabízí také možnost porodu v přirozeném prostředí, kde si matka může zvolit například vodní porod.

2. Gynekologická ambulance
v oblasti Morava se nachází několik gynekologických ambulancí, které se specializují na péči o těhotné ženy. V ambulancích pracují kvalifikovaní lékaři, kteří provádějí pravidelné kontroly a sledují vývoj těhotenství. Těhotné ženy zde mohou získat informace o správné výživě, cvičení a dalších důležitých aspektech těhotenství.

3. Poradna pro těhotné ženy
v oblasti Morava se nachází také poradna pro těhotné ženy, která poskytuje informace a poradenství v oblasti těhotenství a mateřství. Těhotné ženy zde mohou získat informace o porodu, kojení, výživě a dalších důležitých tématech. Poradna také nabízí kurzy pro přípravu na porod a mateřskou dovolenou.

4. Správná výživa
Správná výživa je velmi důležitá pro zdraví těhotné ženy i dítěte. Těhotné ženy by měly dodržovat vyváženou stravu, která obsahuje dostatek vitamínů a minerálů. Důležité je také dostatečné množství tekutin, zejména vody.

5. Pravidelné cvičení
Pravidelné cvičení je důležité pro udržení kondice těhotné ženy a připravení těla na porod. Těhotné ženy by měly cvičit podle doporučení lékaře a vybírat si cviky, které jsou pro ně vhodné.

6. Pravidelné kontroly
Pravidelné kontroly u gynekologa jsou důležité pro sledování vývoje těhotenství a prevenci případných komplikací. Těhotné ženy by měly chodit na kontroly podle doporučení lékaře.

Celkově je péče o těhotné ženy v oblasti Morava na vysoké úrovni. Těhotné ženy zde mají k dispozici moderní zdravotnická zařízení, kvalifikovaný personál a možnost získat informace a poradenství v oblasti těhotenství a mateřství.