Ověření tachografů – Morava

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1KARS, spol. s r.o.6 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(30)
Koliště 142/49, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na prodej elektromotorů, převodovek, ventilátorů a elektroinstalace. Nově se také věnujeme prodeji ochranných pomůcek včetně obuvi. Veškerý námi nabízený sortiment naleznete v našich čtyřech prodejnách v Brně.

2ESTEKO, a.s.-stanice technické kontroly Hodonín3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Měšťanská 4339/146A, Hodonín
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Provozujeme stanici technické kontroly v Hodoníně a ve Veselí nad Moravou. Obě STK jsou držiteli Certifikátu systému řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001 : 2009. V STK Hodonín provádíme technické prohlídky osobních i nákladních vozidel a autobusů, provádíme ověřování analogových a digitálních…

3JAPO - transport s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(69)
Vintrovna 395/25, Popůvky

Je česká přepravní společnost se specializací na mezinárodní kamionovou dopravu, která nabízí své služby od roku 1991 a stále je úspěšně rozšiřuje a zkvavalitňuje. Zajišťuje řadu dalších služeb pro zákazníky a dopravce, jako ověřování tachografů, měření emisí, skladování, servis nákladních vozidel,…

4EMKAR SERVIS, spol. s r.o.

Nabízíme profesionální služby v oblasti servisu a oprav všech nákladních, dodávkových vozidel, autobusů, návěsů, přívěsů a zemních strojů, tuzemských i zahraničních značek a pneuservis také pro osobní automobily. Zajišťujeme ME, STK, ověřování tachografů a mnoho dalšího.

5Český metrologický institut (pobočka Brno)11 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Okružní 772/31, Brno-Lesná Bezdlužná

Zabezpečujeme jednotnost a přesnost měřidel a měření ve všech oborech vědecké, technické i hospodářské činnosti. Dále provádíme certifikaci referenčních materiálů a ověřování stanovených měřidel.

6AT TRADING , s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sládkova 3245/38, Ostrava, Moravská…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis.Naší specializací jsou tachografy a nezávislá topení, Prodáváme klimatizaci značky Webasto a Bycool.

7Porgest, a.s.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Slovanská 1526/38, Nový Jičín
Otevřeno do 15:00

Zabýváme se konstrukcí a výrobou auto nástaveb. Provádíme přestavby vozidel dle ADR, montáž ABS, retardérů TELMA, ověřování tachografů, elektrické výbavy. Svařujeme a pálíme na CNC strojích.

8SEPAJACOM s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(23)
Šlechtitelů 695/6, Olomouc
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Specializujeme se na diagnostiku, servis a opravy nákladních vozidel a návěsů. Dále připravujeme na STK, ověřování tachografu, pneu a elektroinstalací. Součástí našich nabízených služeb je i moderně vybavený pneuservis. Pro bližší informace a objednávky nás kontaktujte.

9Pešl Jan - ověřování tachografů

Zabýváme se ověřováním tachografů a výrobou a opravami elektronických zařízení.

10AUTOTEK s.r.o.1 pobočka

Nabízíme a provádíme STK traktorů a měření emisí a servis a ověřování tachografů i školení řidičů a školení obsluhy digitálního tachografu.


Firmy v dalších lokalitách


Ověření tachografů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ověření tachografů najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.