Ošetření uší mazlíčků – Morava

Ošetření uší mazlíčků je důležitou součástí péče o zdraví zvířat. Správná péče o uši může zabránit vzniku infekcí, zánětů a dalších problémů.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1MUDr. Martina Šumberová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Obilní trh 310/4, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ambulanci ušní, nosní, krční pro dospělé a děti. Provádíme vyšetření a ošetření pacientů s obtížemi v oblasti uší, nosu a krku. Součástí našich služeb je vyšetření do práce pro riziko hluku a vyšetření sluchu pro 5leté děti. Objednejte se k nám na vyšetření.

2MVDr. Petra Stupková

4.9
★★★★★
★★★★★
(211)
Tererova 1, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 19:00

Veterinární ordinace je poskytuje kvalitní a komplexní veterinární péči Vašim mazlíčkům. Každý člen našeho týmu vlastní nejedno domácí zvířátko a to dodává veterinární péči o pacienty jiný rozměr. Léčíme totiž Vaše zvířata jako by byla naše vlastní.

3ARNIKA-ordinace pro děti a dorost, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Myslbekova 1431/29, Brno-Židenice Bezdlužná

MUDr. Denisa Mendelová-Provozujeme ordinaci a poskytujeme služby praktického lékaře pro děti a dorost. Naše středisko Arnika nabízí možnost absolvovat sportovní prohlídku včetně EKG vyšetření.Možnost objednávání pacientů v rámci objednávacího systému. Tato změna by měla přinést zkrácení čekací doby…

4Dětská ORL s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Pekařská 440/84, Brno-Staré Brno
Otevřeno do 14:00

Provozujeme dětskou otorinolaryngologickou ordinaci. Běžná ORL ošetření dětí, Akutní a opakované záněty středouší, Diagnostika a léčba poruch sluchu, Chronické záněty v oblasti ORL, Screeningové vyšetření sluchu.

5MVDr. Michaela Rosypalová - Veterinární ordinace

4.9
★★★★★
★★★★★
(114)
Nenkovice 145, Nenkovice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

MVDr. Michaela Rosypalová - Kompletní veterinární péče o Vaše mazlíčky. Ošetření zvířete v ordinaci či u Vás doma v okolí Kyjova..Máme zaměření převážně na psy a kočky. i také drobné savce.

6Veterinární ordinace - MVDr. Jiří Hadámek

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Sušilova 2152/37 , Hodonín
Otevřeno do 17:00

Veterinární ordinace byla založena v roce 1999 s úmyslem poskytování prvosledové péče pro malá zvířata se zaměřením na preventivní a terapeutickou činnost a se snahou poskytování co nejširší škály služeb. Za tímto účelem se zde nachází základní přístrojové vybavení jako je RTG, sonografické…

7Šípková Renata, MUDr.

2.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Pod Svahy 1007, Uherské Hradiště Bezdlužná

Provádíme laserová ošetření, odstranění ochlupení, žilek, bradavic, znamének vyšetřených počítačem a úpravy vrásek i skvrn metodou IPL (intenzivní pulzní světlo a radiofrekvence). Nabízíme ultrazvukovou liposukci a kosmetické operace uší, víček i jizev.

8MVDr. Ing. Pavel Hrdina, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(68)
Novoveská 1543, Hluk
Otevřeno od 16:00
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní veterinární preventivně-léčebnou a poradenskou činnost v praxi malých i velkých zvířat. Zaměřujeme se na klinické vyšetření, vyšetření krve, dermatologické, mikrobiologické, parazitologické vyšetření. Očkujeme čipujeme.

9CLEOPATRA CLINIC, KLINIKA PLASTICKÉ CHIRURGIE s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(13)
Tyršova 1832/9, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Komplexní péči o zdraví, krásu a půvab Vašeho těla v příjemném prostředí s prvotřídním přístrojovým vybavením kliniky CLEOPATRA CLINIC, Vám poskytne náš tým špičkových odborníků v čele s MUDr. Taisirem Zakoutem, majitelem kliniky.

10MVDr. Lucie Hruzíková

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykovo nám. 421, Vizovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozuji veterinární ordinaci. Dále poskytuji preventivní, léčebnou a poradenskou činnost pro malá zvířata včetně prodeje krmiv a antiparazitárních přípravků. Nabízím i vakcinace, čipování, ošetření drápků, uší a análních žlázek, odstranění zubního kamene ultrazvukem či vyšetření moče a trusu.


Firmy v dalších lokalitách


Ošetření uší mazlíčků v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí ošetření uší pro psy, kočky a další domácí mazlíčky.

1. Prohlídka uší

Při první návštěvě veterinární kliniky v oblasti Morava bude mazlíček prohlédnut veterinářem. Ten zkontroluje stav uší a případně provede odběr vzorku na mikroskopické vyšetření. Pokud jsou uši zdravé, může být provedeno pouze čištění.

2. Čištění uší

Čištění uší je důležité pro odstranění nahromaděného ušního mazu, který může způsobit zánět. Veterinář používá speciální roztok k rozpuštění mazu a následně odstraňuje nečistoty pomocí vatových tyčinek. Při čištění uší je důležité být opatrný, aby nedošlo k poškození ušního bubínku.

3. Léčba infekce

Pokud je zjištěna infekce uší, veterinář předepíše léky k léčbě. Ty mohou být podávány orálně nebo lokálně v podobě kapek či mastí. Je důležité dodržovat předepsanou dávku a délku léčby, aby se infekce úplně vyléčila.

4. Prevence

Prevence je klíčová pro udržení zdravých uší mazlíčků. Je důležité pravidelně čistit uši a sledovat příznaky zánětu, jako jsou svědění, zarudnutí a zápach. Pokud se objeví nějaké problémy, je nutné co nejdříve navštívit veterináře.

v oblasti Morava je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí ošetření uší pro domácí mazlíčky. Je důležité pravidelně navštěvovat veterináře a dodržovat doporučení ohledně péče o uši, aby se zabránilo vzniku infekcí a dalších problémů.