Opravy panelových domů – Morava

Oblast Morava je známá svými panelovými domy, které jsou často postaveny v 60. a 70.

1–10 firem z 64 nalezených Filtry

1Masařík Petr

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nevojice 129, Nevojice Bezdlužná

Inženýrské sítě. Nabídka monitorování, čištění a sanací kanalizací a odpadů. Zednické a obkladačské práce.

2FB LODŽIE s.r.o.

2.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Musilova 1638/9, Brno-Husovice Bezdlužná

Provádíme výrobu, montáž i rekonstrukce betonových a hliníkových (ALU) lodžií a balkonů. Balkonové zábradlí osazené mimo plochu lodžie/předsunuté zábradlí. Dále zakládáme lodžie/balkony bez základů přímo na dům (panel, cihla) i tam, kde nyní nejsou.

3BARÁK-STAV s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Benešova 703/21, Brno Bezdlužná

Naší činností je výstavba rodinných i bytových domů, průmyslová výstavba, revitalizace a zateplením panelových domů, opravy a úpravy staveb. Nabízíme realitní činnost, finanční servis a poradenství v oblasti investic do nemovitostí.

4STAVBY - Ing. Černá, s.r.o.1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bohatcova 177/17, Brno-Řečkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme sanace zdiva, kanalizace, dodávky na klíč, novostavby, rekonstrukce. Opravy staveb pozemních, vodohospodářské, dopravní, průmyslové, dřevostavby, půdní vestavby, zahradní stavby, bazény. Revitalizace panelových a rodinných domů. Společnost je certifikována dle ISO 9001:2010.

5DBEST s.r.o.

Provádíme projektovou činnost ve výstavbě, inženýrskou činnost, opravy a rekonstrukce rodinných a bytových domů ,novostavby, nízkoenergetické a pasivní domy, revitalizaci panelových domů rekonstrukce koupelen a bytových jader, luxusní interiéry a koupelny, terasy a balkóny, speciální technologie,…

6Moravská stavební unie - MSU s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Jižní náměstí 7/7, Brno-Dolní Heršpice

Společnost moravská stavební unie – MSU s.r.o. byla založena v roce 1993 a od té doby podniká v oboru pozemního stavitelství na území České republiky, Rakouska a Německa. - MSU. Provádíme veškeré pozemní stavitelské práce. Nabízíme rekonstrukce objektů, stavby na klíč, revitalizaci panelových domů…

7MVM - Ryhos, s.r.o., organizační složka

Naše firma se již od roku 1992 zabývá prováděním jednoduchých a drobných staveb, včetně jejich úprav. Dále provádíme také udržovací práce, případně odstranění staveb. Nedílnou součástí je i komplexní sanace, opravy vad panelových domů a bytových jednotek, zateplování budov a rekonstrukce balkónů či…

8REMO ELEKTRO BRNO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
náměstí Karla IV.…, Brno-Líšeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme projektování, montáže a servis elektrických zařízení. Oprava a rekonstrukce elektroměrových rozvaděčů, hlavního domovního vedení a přívodů k bytové rozvodnici v bytových panelových domech. Montáže a revize hromosvodů. Projektování elektrických zařízení. Poradenské služby v energetice.

9JOŠISTAV s.r.o.

JOŠISTAV s.r.o. je stavební a malířská společnost se sídlem v Ivanovicích na Hané. Provádíme veškeré stavební a malířské práce, jako např.: novostavby a rekonstrukce RD, rekonstrukce bytových jader, půdní vestavby, fasády a zateplení domů, revitalizace panelových domů, malířské a natěračské práce.

10HCH STAVEBNÍ FIRMA, s.r.o.

Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme budovy a provádíme také zateplovací, klempířské a pokrývačské práce. Jsme zaměřeni i na památkově chráněné budovy. Stavby provádíme od výkopových prací až po řešení interiérů. Vždy přistupujeme k zákazníkům individuálně vzhledem k jejich požadavkům.…


Firmy v dalších lokalitách


Opravy panelových domů v lokalitě Morava – detailní popis

letech minulého století. Tyto domy jsou však často zanedbávány a potřebují opravy. Proto je důležité najít kvalitního dodavatele, který se specializuje na opravy panelových domů v oblasti Morava.

Díky zkušenostem a odbornosti těchto dodavatelů mohou být panelové domy v oblasti Morava opraveny a zmodernizovány tak, aby byly opět bezpečné a pohodlné pro své obyvatele. Opravy mohou zahrnovat výměnu oken, zateplení, opravu střechy a další úpravy, které zlepší kvalitu bydlení.

Je důležité si vybrat spolehlivého dodavatele, který má zkušenosti s opravami panelových domů v oblasti Morava. Tito dodavatelé mají často k dispozici moderní technologie a materiály, které umožňují rychlé a efektivní opravy.

Pokud hledáte kvalitního dodavatele pro opravy panelových domů v oblasti Morava, můžete se spolehnout na odborníky s dlouholetou praxí. Tyto opravy nejen zlepší kvalitu bydlení, ale také zvýší hodnotu vašeho domova.