Oprava zubů – Morava

Oprava zubů je důležitou součástí zdraví a estetiky ústní dutiny. v oblasti Morava se nachází několik zubních ordinací, které nabízejí širokou škálu služeb v oblasti stomatologie.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1SPIRIT MEDICAL spol. s r.o.

Sadařská 495/1, Brno-Komín
Otevřeno od 8:00

Nabízíme mikrochirurgické oční nástroje a akomodační i měkké a asférické nitrooční čočky a také viskoelastické materiály a barviva očních tkání a oční nástroje a přístroje pro refrakční a kataraktovou a vitreoretinální chirurgii i oční a cévní diodové lasery a stomatologické diodové lasery a dále i…

2Barnetová Drahomíra

Janáčkova 42510a, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme samostatnou stomatologickou laboratoř. Používáme výhradně kvalitní materiály, převážně německého původu se zárukou kvality. Výroba a opravy stomatologických náhrad. Bezkovová keramika, titankeramika a metalkeramika, kovokeramika, zirkon.Deflex.CAD-CAM. Práce na implantátech. Zásuvné…

3Stomatologie spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Blažkova 2936/5, Hodonín
Otevřeno od 7:00

Jsme nestátní zařízení, které poskytuje služby pro stomatologické ordinace. Naše zubní laboratoř se zabývá výrobou protetických zubních náhrad pomocí nejnovější a nejmodernější technologie CAD/CAM. Naše výrobky zaručují kvalitu, estetiku, životnost a především spokojenost pacientů. Dentální náhrady…

4Strnad Radim

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kvítková 475, Zlín Bezdlužná

Provozujeme zubní laboratoř. Dále opravujeme zlomené skelety, zlomené spony a zlomené můstky. Zhotovujeme i inleje, onleje a overlaye z materiálu Enamel HRi. Nabízíme formy na bělení zubů, ochrany pro sportovce, ochrany proti bruxismu, chrápání a další pomůcky.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava zubů v lokalitě Morava – detailní popis

Mezi nejčastější zákroky patří:

1. Plomby - jedná se o nejčastější zákrok, který se provádí při kazu zubů. Zubař odstraní poškozenou část zubu a nahradí ji plombou.

2. Vytrhávání zubů - pokud je zub příliš poškozený nebo nemocný, může být nutné ho vytrhnout. Tento zákrok se provádí za lokálního znecitlivění.

3. Ošetření kořenových kanálků - pokud je zub napaden zánětem, může být nutné ošetřit kořenové kanálky. Zubař odstraní zubní dřeň a kanálky vyplní speciální hmotou.

4. Korunky - pokud je zub příliš poškozený, může být nutné ho zakrýt korunkou. Korunka je umístěna na zubu a chrání ho před dalšími poškozeními.

5. Ortodoncie - pokud jsou zuby špatně postavené, může být nutné je upravit pomocí ortodontických pomůcek, jako jsou rovnátka.

6. Implantáty - pokud je zub ztracený, může být nahrazen implantátem. Jedná se o umělý zub, který je umístěn do kosti.

v oblasti Morava se nachází několik zubních ordinací, které nabízejí moderní vybavení a kvalitní služby. Zubaři jsou odborníci v oblasti stomatologie a věnují se nejen léčbě, ale také prevenci zubního kazu a dalších onemocnění ústní dutiny.

Pro správnou péči o zuby je důležité pravidelné navštěvování zubního lékaře a dodržování zásad správné ústní hygieny. To zahrnuje pravidelné čištění zubů, používání zubní nitě a ústní vody a omezení konzumace sladkostí a kyselých nápojů.

Celkově lze říci, že oprava zubů je důležitou součástí zdraví a estetiky ústní dutiny. v oblasti Morava se nachází několik zubních ordinací, které nabízejí širokou škálu služeb v oblasti stomatologie a zajišťují tak kvalitní péči o zuby pro místní obyvatele.