Oprava zadních náprav – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Petr Kratochvíl - opravy diferenciálů

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Kostelec 1, Kostelec u Kyjova
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Naše firma Opravy diferenciálů se více jak 15 let specializuje na opravy veškerých druhu diferenciálů a zadních náprav světových značek nákladních automobilů a autobusů. Díky dlouholeté tradici a zkušenostem našich techniků, nabízíme bezkonkurenční kvalitu, rychlost, ale hlavně spolehlivost.

2Autoservis a pneuservis - Valenta

Brněnská 4214/98, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Autoservis a pneuservis Prostějov vč. přípravy na STK. Auto pneu servis Valenta se zabývá opravou motorových vozidel všech značek. V našem autoservisu jako jedni z mála věnujeme čas nejen Vašemu autu, ale i výchově učňů ze zdejší střední odborné školy. A to vše pod dohledem nebo vedením zkušeného…

3Šindelek Jaroslav

U Sv. Anny 434, Hulín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Autoservis se specializací na opravy karoserií. Nabídka mechanických prací, výměny blatníků, kapot a podběhů, repasí zadních náprav, výměny autoskel, oleje, filtrů, tlumičů čepů, ložisek a zrezivělých dílů. Zprostředkování autodopravy, odtahu vozidel a služeb pneuservisu.

4Jáně Karel

Zaměřujeme se na opravy silničních vozidel, renovace zadních náprav u vozů Peugeot a Citroen.

5Chodura Robert

4.4
★★★★★
★★★★★
(202)
Těšínská 1172, Šenov
Otevřeno do 17:00

Provozujme autopůjčovnu, půjčovnu dodávek, autoservis a pneuservis. Zabýváme se opravami a renovacemi zadních náprav Renault, Peugeot, Citroen. Poskytujeme servis klimatizací, řešení pojistných událostí, zajištění STK-ME, test tlumičů, opravy vstřiků.

6NEČAS, s.r.o.

Olomoucká 1693/17, Zábřeh
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Autoservis se specializací na vozy Renault, Citroën a Peugeot. Opravujeme motory, převodovky, měníme autoskla, provádíme diagnostiku vozidel, atd.

7Ryba František

Velká Kraš 317, Velká Kraš
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Opravy osobních aut, příprava na STK, ekologická likvidace vozů, pneuservis, odtahová služba. Specializujeme se na vozy značky Peugeot a opravy zadních náprav.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava zadních náprav v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Oprava zadních náprav najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.