Oprava turba u automobilů, vozů – Morava

Oblast Morava je známá svými kvalitními službami v oblasti opravy turba u automobilů a vozů. Tato oblast je domovem mnoha zkušených odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravou turbodmychadel.

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1TURBOSOL SERVIS, spol. s r.o.4 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(161)
Kšírova 682/246, Brno – Horní…
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Jsme spolehlivý dodavatel brzdových systémů a elektronických řídicích systémů pro užitková a osobní vozidla. Dodáváme náhradní díly WABCO, HALDEX, KNORR-BREMSE, KÖGEL, SCHMITZ, SCHWARZMÜLLER. Mezi naše další služby patří servis nákladních vozidel. Jsme autorizovaný servis FORD Trucks.

2Petr Bulava – TURBO-REPAS

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Lichnov 10, Lichnov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme odborníci na repase a opravy turbodmychadel u osobních a užitkových automobilů. Repase turbodmychadel zajišťujeme pomocí profesionální diagnostiky. Mezi naše další služby patří výkup turbodmychadel a prodej náhradních dílů turba.

3BESTTIRES s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Jiráskova 615, Mikulov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nově otevřený pneuservis s kompletní nabídkou pneservisních prací jak na motocykly, osobní a nákladní auta, tak i pracovní stroje traktory a speciální stroje se těší na vaši návštěvu. Máme v nabídce spoustu dalších služeb pro motoristy a jejich plechové mazlíčky. Jsme nová společnost založená 1.1…

4Červenka plus s.r.o.

Prodáváme náhradní díly na nákladní vozy. Dále si naše firma zabývá výměnou autoagregátů se zaměřeni nejen na tradiční značky jako LIAZ, TATRA, AVIA, KAROSA, ZETOR ale i na další zahraniční výrobce.

5Gear Auto KG s.r.o.

Roosveltova , Olomouc Bezdlužná

Nabízíme opravy převodovek manuálních i automatických, diferenciálů a turbodmychadel. Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme čištění i plnění autoklimatizací.

6KRTA, s.r.o. - autoagregáty

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Milíčova 1232, Zlín Bezdlužná

Firma vznikla v roce 1993. Zabýváme se maloobchodem, velkoobchodem a opravami dílů autobusů. Díly dodáváme expresně do 24 hod. vlastní autodopravou či zasláním přepravní službou České pošty, nebo přepravní službou PPL.

7AUTOSERVIS BARTOŠ

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Rybnická 531/107, Brno - Nový Lískovec
Otevřeno od 8:00

Mezi naše služby patří prodej náhradních dílů a autopříslušenství Škoda, autoservis, pneuservis, servis klimatizací, opravy karosérií. Prodáváme repasovaná turbodmychadla, repasované a použité převodovky. Půjčovna vozíků. Financování dopravní techniky. Jsme smluvní partner Škoda.

8RONOSERVIS, spol. s r.o.

Prodáváme a opravujeme čerpadla, dmychadla a zařízení pro čistírny vod. Provádíme diagnostiku čerpadel a elektromotorů.

9SIGAD, spol. s r.o.

Firma vznikla skloubením dlouholetých zkušeností pracovníků v oblasti čerpací techniky v roce 1996. Zaměřila se na navrhování, prodej, opravy a servis jak čerpadel, tak i dalších komodit, jako vývěvy, spojky, ucpávky, míchadla, dmychadla, kompresory a další, které s čerpací technikou souvisí.…

10Lubojacký Jiří- NEJAUTODÍLY.CZ

3.1
★★★★★
★★★★★
(28)
Rudná 778/74, Ostrava, Zábřeh
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme opravy a výměny turbodmychadel. Nabízíme nová i repasovaná turbodmychadla a převodovky, tažná zařízení, výfuky, autobaterie. Provozujeme e-shop.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava turba u automobilů, vozů v lokalitě Morava – detailní popis

Tyto služby jsou k dispozici pro všechny typy vozidel, včetně osobních automobilů, nákladních vozidel a autobusů.

Oprava turba u automobilů a vozů je velmi důležitá, protože turbodmychadlo je klíčovou součástí motoru. Pokud je turbodmychadlo poškozené nebo nefunguje správně, může to vést k výraznému snížení výkonu motoru a zvýšení spotřeby paliva. Proto je důležité, aby byla oprava turbodmychadla provedena co nejdříve.

V oblasti Morava najdete mnoho specializovaných dílen, které nabízejí opravu turbodmychadel. Tyto dílny mají nejen zkušené techniky, ale také moderní vybavení, které umožňuje rychlou a efektivní opravu turbodmychadel. Navíc v oblasti Morava najdete i mnoho prodejců náhradních dílů, kteří nabízejí kvalitní díly za přijatelné ceny.

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní opravu turbodmychadel pro své vozidlo, oblast Morava je tou správnou volbou. Zde najdete nejen zkušené odborníky, ale také moderní vybavení a kvalitní náhradní díly. Kontaktujte některou z dílen v oblasti Morava a ujistěte se, že vaše vozidlo bude opět fungovat jako nové.