Oprava tachografů, tachometrů – Morava

Oblast Morava je místem, kde mnoho řidičů hledá kvalitní a spolehlivou opravu svých tachografů a tachometrů. Proto je důležité najít odborníky, kteří se v této oblasti vyznají a dokážou poskytnout kvalitní služby.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Machala Tomáš

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Křížkovského 416/22, Brno-Pisárky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme moto doplňky a příslušenství.

2SATKE, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Křižíkova, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá dovozem ojetých osobních automobilů ze zahraničí, popř. nákupem vozidel od zákazníků v ČR. Naší specializací jsou automobily značky OPEL ve všech modelových řadách. Zárukou kvality je již 20 let působnosti na trhu s ojetými automobily. Samozřejmostí u nás je poskytnutí následujících…

3Červenka plus s.r.o.

Prodáváme náhradní díly na nákladní vozy. Dále si naše firma zabývá výměnou autoagregátů se zaměřeni nejen na tradiční značky jako LIAZ, TATRA, AVIA, KAROSA, ZETOR ale i na další zahraniční výrobce.

4CHIPCAR, s.r.o. (pobočka Brno, Staré Brno)1 pobočka

Naše společnost se specializuje na autoelektroniku. Nabízíme chiptuning motorů, digitální tachometry. Provádíme odkódování rádií a diagnostiku vozidel. Dále zajišťujeme programování řídících jednotek nebo opravy imobilizérů.

5Baron Karel - opravy motorových vozidel1 pobočka

Třinec 156, Třinec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma zaměřená na měření emisí, AMS tachografy, opravy a kalibrace tachografů, prodej pohonných hmot, olejů a maziv, klimatizace vozidel, opravy nezávislého topení Eberspächer.

6Jaroslav Laga

Naší profesí je provoz autoservisu. Nabídka oprav automobilů, diagnostiky a přípravy vozidel na STK. Nabídka ověřování tachografů.

7Ing. Tomáš Radek

Opravy autorádií, tachometrů a řídících jednotek, odkódování rádií a odstranění problémů s teplým startem a další.

8FTL - First Transport Lines, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(180)
Letecká 3647, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajištění oprav vozidel, přívěsné a návěsné techniky, autorizovaný servis značek Avia, IrisBus, Iveco a Volvo. Provoz čerpacích stanic nafty. Pneuservis, mytí vozidel a úřední ověřování tachografů. Servisní zastoupení Ebersprächer a Tollcollect.

9Jaroš Pavel - ACE servis

Gen. Štefánika, Přerov
Dnes už má zavřeno

Provoz autoservisu s nabídkou prodeje a montáží autorádií. Provádíme karosářské, lakýrnické i autoelekrikářské práce, chiptuning i diagnostiky vozů, montáže zabezpečovací techniky GSM, autoalarmy a přípravy vozů na STK, měření emisí a úpravy stavů tachometrů.

10ECUservis1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(144)
Pekařská 2813/58, Opava - Předměstí

Provádíme opravy, prodej a veškerý servis řídících jednotek osobních, dodávkových i nákladních automobilů. Specializujeme se výhradně na opravy řídících jednotek (motorů, automatických převodovek, ABS/ESP, servořízení, atd.) a tachometrů (přístrojových desek).


Firmy v dalších lokalitách


Oprava tachografů, tachometrů v lokalitě Morava – detailní popis

Oprava tachografů a tachometrů je velmi důležitá pro bezpečnost na silnicích. Tyto přístroje slouží k měření rychlosti a času, který řidič stráví za volantem. Pokud jsou tyto přístroje nefunkční, může to vést k nebezpečným situacím na silnicích.

Proto je důležité najít odborníky, kteří se v oblasti Morava věnují opravám tachografů a tachometrů. Tito odborníci mají dlouholeté zkušenosti a dokážou rychle a spolehlivě opravit tyto přístroje.

Kromě oprav tachografů a tachometrů nabízejí tito odborníci také pravidelné kontroly a údržbu těchto přístrojů. Díky tomu mohou řidiči být jisti, že jejich tachografy a tachometry fungují správně a že jsou v souladu s platnými předpisy.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou opravu tachografů a tachometrů v oblasti Morava, obraťte se na odborníky s dlouholetými zkušenostmi. Tito odborníci vám poskytnou kvalitní služby a zajistí, že vaše přístroje budou vždy v perfektním stavu.