Oprava škrábanců – Morava

Oblast Morava je místem, kde mnoho lidí hledá řešení pro opravu škrábanců na svých vozidlech. Tento problém se může objevit kdykoliv a způsobit nepříjemnosti.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Mol Roman

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Kopci 4259, Zlín Bezdlužná

Nabízíme vyrovnávání karoserie aut po kroupách, bez poškození laku - metodou PDR. Zajišťujeme vyrovnávání promáčklin, důlků a deformací z provozu, bez poškození laku - metodou PDR, rozlešťování drobných škrábanců (přípravky společnosti 3M). Zabýváme se také renovací světlometů.

2Škrabal Zdeněk1 pobočka

2.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Spytihněv 295, Spytihněv Bezdlužná

Prodej a servis lodních motorů, nafukovacích člunů a laminátových lodí, typické i atypické přívěsy. Možnost dopravy lodí po České republice i Evropě.

3ŠKRABAL-AUTO.CZ

4.3
★★★★★
★★★★★
(40)
Spytihněv 295, Spytihněv Bezdlužná

ŠKRABAL-AUTO.CZ, se sídlem Spytihněv 295, 763 64, Spytihněv, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Opravy…

4ŠKRABOLA ZDENĚK

Kraiczova 519/24, Valašské Meziříčí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

ŠKRABOLA ZDENĚK, se sídlem Kraiczova 519/24, 757 01, Valašské Meziříčí, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

5Škrabal Zdeněk - autoservis1 pobočka

2.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Spytihněv 295, Spytihněv Bezdlužná

Autoservis i pneuservis s nabídkou laserové geometrie, servis i plnění klimatizací.

6Holub Zdeněk - čištění vozidel

3.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Osecká 350/3, Lipník nad Bečvou I…

Provádíme čištění interiérů a exteriérů vozidel. Dále se zabýváme svařováním plastů, renovací laků a světlometů či tónováním autoskel. Půjčujeme čistící stroje. Nabízíme prodej doplňků a příslušenství nejen pro nákladní vozy a kamiony.

7Komárek Jan

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Bratří Sedláčků 55/2, Ostrava, Svinov Bezdlužná

Odstraňujeme reklamní polepy vozidel, drobné škrábance a nabízíme celkovou renovaci laku. Měříme tloušťku laku. Provádíme opravy důlků a promáčklin na karoserii bez poškození laku metodou PDR.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava škrábanců v lokalitě Morava – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivého odborníka, který dokáže tento problém vyřešit rychle a efektivně.

V oblasti Morava existuje mnoho specialistů na opravu škrábanců, kteří mají bohaté zkušenosti a používají moderní technologie. Tyto technologie umožňují opravu škrábanců bez nutnosti výměny celého dílu, což je mnohem levnější a rychlejší řešení.

Oprava škrábanců je důležitá nejen z estetického hlediska, ale také z hlediska ochrany karoserie vozidla. Škrábance mohou totiž vést k vniknutí vlhkosti a korozi, což může způsobit vážné poškození vozidla.

Proto je důležité nezanedbávat opravu škrábanců a vyhledat odborníka, který dokáže tento problém vyřešit. V oblasti Morava je mnoho specialistů, kteří nabízejí kvalitní a rychlé řešení pro opravu škrábanců na vozidlech. Stačí si jen vybrat toho nejlepšího a nechat své vozidlo v jeho rukou.