Oprava silničních vozidel – Morava

Oblast Morava je známá svými kvalitními službami v oblasti opravy silničních vozidel. Zdejší odborníci mají bohaté zkušenosti s opravami všech typů vozidel, od osobních automobilů až po nákladní vozy.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1KAŇA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Dětkovice 92, Dětkovice Bezdlužná

Provádíme opravy a provedení STK traktorů Zetor včetně závěsných zařízení, vysokozdvižných vozíků, nákladních vozidel a silničních vozidel.

2ASSIST 24 s.r.o.8 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(97)
Ostravská 4250/2, Brno-Židenice Bezdlužná

Jsme non-stop silniční, odtahová a vyprošťovací služba osobních, nákladních vozidel, autobusů a tahačů na území Evropy a ČR. Zajistíme odtah dopravních nehod, servis, náhradní vozidlo, ubytování. Autorizovaný servis a prodejce LVD. Autopůjčovna aut.

3Zemědělské družstvo Sokolnice

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Zámecká 55, Sokolnice Bezdlužná

Máte zájem o odběr většího množství obilovin a kukuřice? Obraťte se na Zemědělské družstvo Sokolnice, hospodařící nedaleko Brna, které se zabývá zemědělskou prvovýrobou. Na pozemcích našeho zemědělského družstva pěstujeme pšenici, kukuřici, řepku, slunečnici, hořčici a vinnou révu. Můžete si u nás…

4ZD SKÁLY, družstvo

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Benešov 246, Benešov Bezdlužná

Pěstování a prodej obilí a dalších zemědělských plodin (řepka, sladovnický ječmen, krmná pšenice, triticale, ozimý ječmen, oves). Provádíme kompletní opravy a diagnostiku osobních vozidel všech značek. Plnění, opravy a diagnostika silničních vozidel, zemědělské a stavební techniky. Plnění…

5Sedláček Karel - Nákladní silniční doprava1 pobočka

Nabízíme nákladní automobilovou a kontejnerovou silniční dopravu. Zajišťujeme servis a údržbu nákladních vozidel. Dále provádíme jeřábnické práce do 8t a stavební zámečnictví. Nákladní vnitrostátní autodoprava vlastními dopravními prostředky. Nabízíme jeřábnické práce, odvoz suti, opravy a mytí…

6Bílek Jiří - servis motocyklů

Zabývám se servisem motocyklů, leteckých motorů, sněžných, vodních a silničních skútrů a malé zemědělské techniky. Pro více informací mě prosím neváhejte kontaktovat.

7Kozlík Ivo - AUTOSERVIS KOZLÍK

4.8
★★★★★
★★★★★
(26)
Ořechovská 199, Prštice Bezdlužná

Nabídka klempířských a mechanických oprav automobilů všech značek. Servis, údržba i desinfekce klimatizace, geometrie, diagnostika, služby pneuservisu, měření emisí, příprava a provedení STK. Smluvní servis České pojišťovny. Čistění DPF filtru, renovace světel 3M. Odtahová služba a náhradní vozidlo.

8Autoškola MIRJA, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Žarošice 393, Žarošice Bezdlužná

Autoškola MIRJA - v autoškole s kvalitním vozovým parkem, moderním zázemím a profesionálními službami, která se nachází v Žarošicích, kousek od Kyjova na hlavní silnici č.54 směr Brno a na trase Hodonín, Čejč, Slavkov u Brna.

9Petr Macík-autoservis

V našem servisu provádíme opravy osobních a menších užitkových motorových vozidel všech značek.To je ovšem jenom část služeb,které poskytujeme.Nabízíme také provedení diagnostiky vozidel,komplexní služby v oblasti plnění,čištění a desinfekce klimatizací,přípravu vozidel na provedení STK,výměna…

10Střední škola automobilní, Kyjov, přispěvková organizace

Součástí výuky žáků školy je i příprava k získání řidičského oprávnění skupiny B+C. Žákům naší školy také zajišťujeme možnost absolvovat kurz Profesní způsobilost řidiče, jehož absolvování rozšíří možnosti uplatnění absolventů na trhu práce.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava silničních vozidel v lokalitě Morava – detailní popis

Díky moderním technologiím a neustálému vzdělávání jsou schopni poskytnout svým zákazníkům nejvyšší kvalitu oprav a údržby vozidel.

Oblast Morava je ideálním místem pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní služby v oblasti opravy silničních vozidel. Zdejší odborníci jsou vybaveni nejmodernějšími nástroji a technologiemi, které jim umožňují provádět opravy rychle a efektivně. Navíc se pravidelně vzdělávají a sledují nejnovější trendy v oblasti oprav a údržby vozidel.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro opravu vašeho vozidla, neváhejte kontaktovat odborníky z oblasti Morava. Zdejší služby jsou založeny na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a na nejvyšší kvalitě oprav. Díky tomu se můžete spolehnout na to, že vaše vozidlo bude vždy v perfektním stavu a bezpečně na silnici.