Oprava pístových kompresorů – Morava

Oblast Morava je známá svými průmyslovými podniky, které se specializují na výrobu a opravu pístových kompresorů. Tyto kompresory jsou nezbytné pro mnoho průmyslových odvětví, jako je například stavebnictví, potravinářský průmysl nebo zemědělství.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Kartous Jaroslav - Kompresory Kartous

Česká 133, Česká Bezdlužná

Zabýváme se kompletní problematikou stlačeného vzduchu - prodejem pístových a šroubových kompresorů značky MARK, ORLÍK a pístových kompresorů PRESS HAMMER, filtrací vzduchu, odvodem kondenzátu, prodejem náhradních dílů, pneumatického nářadí a příslušenství.

2TSV Peňáz s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 410/56, Letovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naší hlavní činností, ve které máme více jak dvacetiletou praxi, je prodej a servis šroubových a pístových kompresorů. Již od založení firmy jsme také autorizovaní distributoři předních světových výrobců kompresorů CompAir a Atmos. Poskytujeme dodávku veškerého sortimentu souvisejícího se stlačeným…

3RPK servis s.r.o.

Kobylí 697, Kobylí Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, instalacemi a servisem kompresorů a příslušenství s cílem energetické úspory a zvýšení spolehlivosti. Zajišťujeme prodej pístových a šroubových kompresorů, zařízení pro úpravu stlačeného vzduch, náhradních dílů pro kompresory a příslušenství a pronájem kompresorů.

4DORBAS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Zlínská 396, Fryšták

Nabízíme široký sortiment jednoválcových i dvouválcových kompresorů. A to světových výrobců Knorr Bremse, Wabco pro nákladní vozy a autobusy všech značek. Dále provádíme opravy pístových kompresorů v dílnách, které jsou vybaveny příslušným strojním zařízením, testovacími zkušebními stavy a měřícími…

5SIGAD, spol. s r.o.

Firma vznikla skloubením dlouholetých zkušeností pracovníků v oblasti čerpací techniky v roce 1996. Zaměřila se na navrhování, prodej, opravy a servis jak čerpadel, tak i dalších komodit, jako vývěvy, spojky, ucpávky, míchadla, dmychadla, kompresory a další, které s čerpací technikou souvisí.…

6TopMechanic - Servis a prodej kompresorů

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mlýnská 942/13, Český Těšín Bezdlužná

Nabízíme pozáruční servis kompresorové techniky a sušiček vzduchu. Provádíme generální servis, pravidelný servis, běžné opravy šroubových i pístových kompresorů. Dále se také zabýváme prodejem originálních náhradních dílů. Působíme převážně v Moravskoslezském kraji.

7KV MONT s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Sulíkov-Vřesice 15, Sulíkov-Vřesice Bezdlužná

Servis, opravy, prodej nových i repasovaných šroubových i pístových kompresorů ČKD, Schneider, Kaeser, Atlas Copco, Atmos, Orlík, Ingersoll, CompAir atd. Realizace kompresorových stanic a zařízení na úpravu stlačeného vzduchu.

8Kolena Martin - kompresory1 pobočka

Cihelní 810, Ostrava-Moravská…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme a opravujeme lamelové, pístové a šroubové kompresory. Dále prodáváme kondenzační sušičky vzduchu, filtry vzduchu, pneumatické nářadí, manometry a provádíme revize tlakových nádob.

9Ježovica Jozef

Zabýváme se revizemi a opravami točivých strojů, pístových kompresorů, turbokompresorů a turbodmychadel.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava pístových kompresorů v lokalitě Morava – detailní popis

Pokud hledáte spolehlivou opravu vašeho pístového kompresoru, můžete se obrátit na odborníky v oblasti Morava. Ti vám nabídnou kvalitní a rychlou opravu za přijatelnou cenu. Díky jejich zkušenostem a know-how můžete být jisti, že váš kompresor bude opět fungovat jako nový. Kontaktujte je ještě dnes a ušetřete si čas i peníze!