Oprava fotek, fotografií – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Jana Kosková-O.D.Autoplachty2 pobočky

Brněnská 391, Čejč
Otevřeno od 7:00

Společnost O.D. Autoplachty byla založena v roce 1997 manželi Koskovými. Prvotním záměrem společnosti byla pouze výroba autoplachet na všechny druhy vozidel, později se výroba rozšířila o reklamní potisky a prodej ve Během téměř desetileté zkušenosti si společnost získala dobré jméno na trhu a také…

2ELEKTRO KALOUS s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(57)
náměstí Osvobození…, Zábřeh
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej domácích spotřebičů, svítidel, elektroniky a náhradních dílů. Provozujeme kamennou prodejnu a internetový obchod. V naší nabídce naleznete také kopírování, tisk z médií, svatební šeky, sběr oprav, aktivace a prodej služeb Skylink. Poskytujeme splátkový prodej.

3Mazur Jiří- Počítače Poruba

Otakara Jeremiáše…, Ostrava
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

V naší prodejně naleznete úplně vše, co se týká počítačů a notebooků, jsme schopni poskytnout také servis do 24 hodin. Tiskneme a kopírujeme soubory a fotografie, navrhujeme, skládáme, spouštíme a testujeme počítačové sestavy, a v neposlední řadě poskytujeme kopletní poradenství v oblasti IT.

4Krejčířová Lucie, Mgr.- Pohřebnictví Graf

Poskytujeme pohřební služby. Nabízíme sjednání pohřbu, převoz zesnulých, prodej kvalitních rakví, vyhotovení smutečních oznámení, smuteční obřady, smuteční vazby a další služby. Zajišťujeme kamenické práce (výroba a montáž pomníků, zhotovení nápisů, opravy náhrobků..). K dispozici je nová obřadní…

5Spevák Michal, Mgr.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(176)
Úvoz 434/86, Brno-Veveří Bezdlužná

Autorizovaná opravna fotografické a video techniky značek Canon, Fujifilm, Metz i Sigma.

6Bednárek Zdeněk - WSB

Na Sídlišti 208, Lutín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Tvorba internetových prezentací, webových stránek, podnikových softwarů, multimédií, 2D a 3D grafiky. Dále nabízím fotografické služby. Mimo jiné se zaměřuji na produktové a rodinné fotografie. Provádím retuš, tisk i opravy starých poškozených fotografií. Vyrábím fotoknihy.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava fotek, fotografií v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Oprava fotek, fotografií najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.