Oprava elektronických zabezpečovacích systémů, EZS – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1EJM Hovorany, s.r.o.

Hovorany 19, Hovorany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme rozsáhlé služby v oblasti elektroinstalací bytových, průmyslových i komerčních objektů a budov. Poskytujeme komplexní servis při instalaci silnoproudých rozvodů, měření a regulace, hromosvodů, montáží rozvodů STA, domácích telefonů, datových rozvodů, zabezpečovacích systémů, kamerových…

2Pavelka Roman - Energo Pavelka

Váš partner v energetice. Zabýváme se montážemi a opravami elektrických zařízení do 1000V včetně hromosvodů v objektech třídy A. A montážemi elektronického zabezpečení budov.

3CODA OFFICE s.r.o.

Mikulášská 2325/89b , Krnov, Pod…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme elektrorevize a servis a montáž zabezpečovacích a kamerových systémů nebo servis výpočetní techniky.

4Jiří Veselý - Ketkovice

Jiří Veselý, se sídlem Ketkovice 236, 664 91, Ketkovice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

5Studnička Martin

Montážní a servisní činnost v oboru slaboproudé elektrotechniky.

6Elsecom

Na Vyhlídce 5952, Zlín
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Elektroinstalační práce se zaměřením na slaboproud i silnoproud, montáže zabezpečovací techniky (EZS), kamerových systémů, opravy elektrických zařízení a spotřebičů. Servis výpočetní, televizní a satelitní techniky, sítě a WiFi připojení.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava elektronických zabezpečovacích systémů, EZS v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Oprava elektronických zabezpečovacích systémů, EZS najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.