Oprava chlazení – Morava

Oblast Morava je místem, kde se mnoho lidí potýká s problémy s chlazením. Proto je důležité najít spolehlivou firmu, která se specializuje na opravu chladicích zařízení.

1–10 firem z 169 nalezených Filtry

1Fresh Air, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Ořechov 193, Ořechov Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na dodávky a montáže klimatizací, tepelných čerpadel, chladíren a mrazíren. Součástí našich služeb je záruční a pozáruční servis a opravy námi dodaných i jiných technologií.

2Klimatizace a servis Svoboda s.r.o.

Blokova 535/12, Ostrava-Kunčice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou, instalací a opravou chladicích zařízení, ústředního vytápění a větrání. Dále provádíme čištění, seřizování a revize.

3VAFR, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Za Humny 252, Kobylnice Bezdlužná

Hlavní náplní naší činnosti jsou finální dodávky chladících a klimatizačních zařízení pro nejrůznější odvětví v občanské i průmyslové výstavbě a pro příslušné technologické celky. V těchto oblastech zabezpečujeme vypracování nabídek, studií, vlastní realizace s uvedením do provozu, záruční a…

4Marek Antonín- CHLAD AM SERVIS

Nabízíme kompletní servis klimatizace do automobilů. Montujeme a servisujeme klimatizace do bytů.

5MAHR, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Horní Česká 524/24, Znojmo Bezdlužná

Prodáváme, opravujeme, servisujeme a instalujeme klimatizační, mrazící i chladící zařízení, ohřívačů vody, sušiček, myček nádobí, autoklimatizací.

6Faraheit servis s.r.o.

Dodáváme, montujeme a poskytujeme servis klimatizací.

7BARTEK JAN - KLIMATIZACE A CHLADÍCÍ ZAŘÍZENÍ6 poboček

3.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Mendlovo náměstí 17…, Brno
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Prodej, montáž, servis a opravy klimatizační techniky.

8Prajka Radek- Klimatizace1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Fintajslova 1976/7, Břeclav Bezdlužná

Prodej a servis klimatizací, chladicí techniky a čerpadel. Opravy čerpadel – vodovodních, teplovodních, kalových a potravinářských. Vyrábíme tepelná čerpadla. Provádím montáže, opravy klimatizací, chladicích zařízení a tepelných čerpadel. Nabízíme klimatizace LG, Samsung, Sinclair, Mitsubishi.

9AVO-ELEKTRO s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mírová 634, Velké Bílovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše firma provádí dodávky a montáže klimatizací a chladicích a mrazicích vitrín, pultů, panelových boxů a chladicích technologií do bytů, kanceláří, obchodních prostor a skladů vína. Rovněž provádíme servis, údržbu a opravy klimatizací a chladicích zařízení. Zabýváme se také prodejem a opravy…

10Šraga Ladislav- KLIMATIZACE

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem klimatizací, opravou ledniček a mrazniček. Zakázky dohodou. Zakázky přijímáme dohodou. Cílem je poskytovat kompletní profesionální služby. Odborné práce pro klimatizace a chlazení provádíme vlastními zaměstnanci.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava chlazení v lokalitě Morava – detailní popis

Pokud hledáte kvalitní služby v této oblasti, můžete se spolehnout na naše zkušené techniky. Nabízíme rychlé a efektivní řešení vašich problémů s chlazením, ať už se jedná o domácí nebo komerční zařízení. Kontaktujte nás a užijte si opět chladné nápoje a potraviny bez obav.