Oprava budov – Morava

Oblast Morava je známá svými krásnými budovami, které jsou však často v havarijním stavu. Proto je důležité využít služeb odborníků na opravu budov, kteří dokážou zabezpečit bezpečnost a estetickou hodnotu těchto staveb.

1–10 firem z 71 nalezených Filtry

1ENCOM, spol. s r.o.

3.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Vrchlického sad…, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Komplexní služby pro majitele nájemních domů, družstev, SVJ a komerčních budov. Zajišťujeme služby týkající se správy, údržby a provozu nemovitostí. Správa výrobních a skladovacích areálů a provoz tepelných zdrojů s dodávkou tepla a teplé vody.

2MATE, a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(15)
Havránkova 30/11, Brno-Dolní Heršpice Bezdlužná

Nabízíme pronájem výrobních, skladovacích a kancelářských nemovitostí včetně volných zpevněných venkovních ploch. Počátek společnosti lze datovat od roku 1953 s orientací na opravy a služby v zemědělství. V roce 1992 došlo v rámci privatizace k vzniku společnosti MATE, která se začala orientovat na…

3CLEAN SERVIS, a.s.

CLEAN SERVIS jako holding pečuje o několik set stálých zákazníků na území České i Slovenské republiky podnikajících oblasti administrativy, bankovnictví, státní správy i soukromého sektoru, ubytování, sportu, potravinářství, výroby a mnoha dalších. Naše společnost se rovněž postará o Váš byt či dům.

4VYTEZA, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Hraničkách 438/13, Vyškov-Město Bezdlužná

Společnost zajišťuje opravy a údržbu nemovitostí.

5Technické služby Bystřice pod Hostýnem, s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(10)
Meziříčská 1462, Bystřice pod… Bezdlužná

Svoz komunálního odpadu a údržba komunikací a zeleně. Nabízíme zámečnické, truhlářské a opravárenské práce, hrací prvky a zhotovujeme dětská hřiště, údržba dopravního značení, opravy chodníků a jejich zimní údržbu, pluhování a posyp.

6MULTI-S, s.r.o.1 pobočka

Úklidové služby, ostrahu majetku, opravy silničních vozidel a správu nemovitostí.

7ATRIUM THERM, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolovská 417, Uherské Hradiště…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na veškeré instalatérské, topenářské a plynařské práce. Provádíme návrhy a montáže rozvodů plynu, vody a vytápění včetně kotlů, topidel nebo solárů. Nabízíme záruční i pozáruční servis a opravy nebo zprovoznění tepelných zařízení. Zajišťujeme provoz kotelen a správu budov.

8Hotelový dům Olomouc

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Školní 2a, Olomouc Bezdlužná

Správa soukromých domů, pronájem bytů a nebytových prostor, opravy a údržby bytů i společných částí domu. Dále zajišťujeme poradenství o obecně závazných předpisech týkajících se bydlení, povinnosti nájemce a pronajímatele, způsobu stanovení regulovaného nájemného a zprostředkování výměny bytů.

9Valenta Jiří, Ing.

Svatoplukova 2594/21, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poradenství v oblasti bydlení. Dále zpracování prohlášení vlastníků jednotek, smluv o převodu jednotek do vlastnictví včetně správy bytových jednotek. Plánování, zabezpečování zákonných revizí, pomoc s opravami domů, zpracování plánů oprav, zajištění havarijních služeb.

10TECHNIS Kojetín spol. s r.o.

2.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Padlých hrdinů 638, Kojetín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování technických služeb (údržba veřejné zeleně včetně realizace výsadeb, parkových úprav, ořezů stromů, čištění města, úklidu vnitřních prostor), provádění drobných staveb, oprav a jejich odstranění, výkopové práce, terénní úpravy, realizace dlažeb, instalatérské práce, zámečnická výroba,…


Firmy v dalších lokalitách


Oprava budov v lokalitě Morava – detailní popis

Oprava budov v oblasti Morava je nezbytná pro udržení historického charakteru města a zároveň pro zajištění bezpečnosti obyvatel. Důležité je vybrat si spolehlivou firmu, která má zkušenosti s opravou historických budov a používá kvalitní materiály. S opravou budov v oblasti Morava se nevyplatí otálet, protože čím déle se stavba nachází v havarijním stavu, tím větší jsou náklady na opravu.