Oprava autoklíčů – Morava

Oprava autoklíčů je v oblasti Morava velmi důležitou službou, kterou využívají mnozí majitelé vozidel. Pokud se Vám stane, že ztratíte nebo poškodíte klíč, je nutné co nejdříve vyhledat odborníka na opravu autoklíčů.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1STK Jiříkovice, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Rohlenka 250, Jiříkovice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná Ověřená

Jsme moderní stanice technické kontroly. Provádíme technické prohlídky motocyklů, osobních a užitkových vozidel, STK na klíč a měření emisí zážehových i vznětových motorů včetně LPG a CNG. Provozujeme autoservis a pneuservis.

2Líska Vladimír

Servis hydraulických momentových utahováků, klíčů, napínáků šroubů a zařízení pro přesné utažení šroubových spojů.

3SEŽEV-REKO, a.s. (pobočka Brno-Maloměřice)2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(14)
Jarní 898/50, Brno-Maloměřice Bezdlužná

Za 20 let existence prokázala společnost SEŽEV-REKO, a.s. stabilní pozici na trhu práce a zajistila si perspektivu růstu výkonu. Po založení společnosti nastala každodenní mravenčí práce na budování společnosti, zajišťování zakázek a v neposlední řadě pracovníků, kteří by je úspěšně realizovali.…

4Ferdus, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(44)
J. Fučíka 699, Chropyně
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou materiálů na opravy pneumatik. Nabízíme také kompletní vybavení pro autoservisy a pneuservisy. Vše můžete nakoupit v našem e-shopu nebo v sídle naší firmy.

5PNEU OK - shop s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Markvartovická 1416…, Hlučín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabídka služeb pneuservisu a autoservisu - prodej a montáž pneumatik, prodej hliníkových kol, plechových disků, kompletní mytí vozidel, montáž mechanického zabezpečení MisterLock, autoalarmů a příslušenství, geometrie, servis a plnění klimatizací, kompletní servis vozů všech značek včetně…

6AUTO - HOBBY, spol. s r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(72)
Palackého 1016/1, Jeseník
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Náhradní díly, autodoplňky, příslušenství. Pneuservis, výroba klíčů i na zahraniční vozy, opravy a seřizování vozidel, geometrie, vyvažování kol, výměna výfuků, olejů, brzdové kapaliny, filtrů i prodej a montáž pneumatik.

7KLÍČ PNEU s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(66)
Havlíčkova 1598/63, Boskovice Bezdlužná

KLÍČ PNEU s.r.o., se sídlem Havlíčkova 1598/63, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 109786, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

8Gryč Jaromír

Bezpečnostní zámky a kování. Povrchová úprava, obrábění a zušlechťování kovů, výroba konstrukčních kovových výrobků i opravy a údržba motorových vozidel.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava autoklíčů v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je k dispozici řada specialistů, kteří Vám pomohou s opravou autoklíčů různých značek a typů vozidel.

Oprava autoklíčů je velmi důležitá, protože bez funkčního klíče se nedostanete do svého vozidla. Pokud Vám tedy dojde baterie v klíči, nebo se Vám klíč ztratí, je nutné co nejdříve vyhledat odborníka na opravu autoklíčů. V oblasti Morava je k dispozici řada specialistů, kteří Vám pomohou s opravou autoklíčů různých značek a typů vozidel.

Oprava autoklíčů je velmi důležitá pro bezpečnost Vašeho vozidla. Pokud se Vám stane, že ztratíte nebo poškodíte klíč, může se stát, že bude Vaše vozidlo vystaveno riziku krádeže. Proto je nutné co nejdříve vyhledat odborníka na opravu autoklíčů. V oblasti Morava je k dispozici řada specialistů, kteří Vám pomohou s opravou autoklíčů různých značek a typů vozidel.