Oprava autoklíčů – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1STK Jiříkovice, s.r.o.

Rohlenka 250, Jiříkovice Bezdlužná Ověřená

Provozujeme autobazar a STK. Prodáváme a dovážíme auta na zakázku z EU včetně havarovaných vozidel. Vykupujeme motorová vozidla. Nabízíme servis, měření emisí, pneuservis všech vozidel, STK na klíč a evidenční kontroly. Provozujeme odtahovou službu.

2Líska Vladimír

Servis hydraulických momentových utahováků, klíčů, napínáků šroubů a zařízení pro přesné utažení šroubových spojů.

3SEŽEV-REKO, a.s. (pobočka Brno-Maloměřice)2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Jarní 898/50, Brno-Maloměřice Bezdlužná

Za 20 let existence prokázala společnost SEŽEV-REKO, a.s. stabilní pozici na trhu práce a zajistila si perspektivu růstu výkonu. Po založení společnosti nastala každodenní mravenčí práce na budování společnosti, zajišťování zakázek a v neposlední řadě pracovníků, kteří by je úspěšně realizovali.…

4Ferdus, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
J. Fučíka 699, Chropyně
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou materiálů na opravy pneumatik. Nabízíme také kompletní vybavení pro autoservisy a pneuservisy. Vše můžete nakoupit v našem e-shopu nebo v sídle naší firmy.

5PNEU OK - shop s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5714)
Markvartovická 1416…, Hlučín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabídka služeb pneuservisu a autoservisu - prodej a montáž pneumatik, prodej hliníkových kol, plechových disků, kompletní mytí vozidel, montáž mechanického zabezpečení MisterLock, autoalarmů a příslušenství, geometrie, servis a plnění klimatizací, kompletní servis vozů všech značek včetně…

6AUTO - HOBBY, spol. s r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého 1016/1, Jeseník
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Náhradní díly, autodoplňky, příslušenství. Pneuservis, výroba klíčů i na zahraniční vozy, opravy a seřizování vozidel, geometrie, vyvažování kol, výměna výfuků, olejů, brzdové kapaliny, filtrů i prodej a montáž pneumatik.

7KLÍČ PNEU s.r.o.

KLÍČ PNEU s.r.o., se sídlem Havlíčkova 1598/63, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 109786, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

8Říha Milan - prodej náhradních dílů a autodoplňků

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Lidická 819/24, Ostrava, Vítkovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů pro motorová vozidla. Nabízíme klíčky, chladící soustavy, filtry, disky, pneumatiky, čepy, lišty, gufera, ložiska a manžety. Dále v našem sortimentu naleznete oleje, hevery, motory, pružiny, skla, řemeny, výfuky či zrcátka.

9Gryč Jaromír

Bezpečnostní zámky a kování. Povrchová úprava, obrábění a zušlechťování kovů, výroba konstrukčních kovových výrobků i opravy a údržba motorových vozidel.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava autoklíčů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Oprava autoklíčů najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.