Onemocnění kloubů – Morava

Onemocnění kloubů je zdravotní stav, který postihuje klouby a může být způsoben mnoha faktory. Mezi nejčastější příčiny patří stárnutí, genetické faktory, nadměrné používání kloubů, zranění a obezita.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1VETERINÁRNÍ KLINIKA MVDr. Radomíra Hynara s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(418)
Přemyslovců 76/24a, Opava-Jaktař
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární nemocnici poskytujeme komplexní veterinární služby malým, velkým i exotickým zvířatům. Provádíme očkování, diagnostiku a léčbu onemocnění, operační zákroky a mnoho dalších služeb. Specializujeme se na veterinární alternativní medicínu. Navštivte naši veterinu v Opavě,…

2MUDr. Karel Slezáček

Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří
Otevřeno od 7:15
Bezdlužná

Ortopedická ordinace MUDr. Karla Slezáčka se nachází v brněnské části Veveří v prostorách polikliniky Zahradníkova. Zaměřujeme se na komplexní diagnostickou a léčebnou péči u onemocnění pohybového ústrojí.

3Miluše Gogelová- rehabilitace

Fyzioterapeutická péče pro děti a dospělé. Fyzioterapie se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou pohybového aparátu. Je také součástí léčby dechových obtíží, problémů lymfatického systému a civilizačních onemocnění.

4Polák Michael, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Vrchlického 2366, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka sportovních rehabilitací a fyzioterapií. Dále se zaměřuji na oblasti krku, zad i hlavy včetně pooperačních bolestí. Zabývám se sportovní medicínou a poskytuji poradenství. Pro každého klienta je vytvořen individuální program, který povede ke zlepšení celkového stavu a výkonnosti.

5Revmatologie MUDr. Bílková s.r.o.

Wellnerova 1215/3, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

V naší revmatologické ordinaci provádíme veškerá vyšetření kloubů, měkkých tkání, a všech revmatologických onemocnění jako jsou bolestivá ramena, tenisové lokty, bolesti nohou a kloubů. Následně provádíme léčbu.

6Mařák Radovan, MUDr. - neurologická ordinace, rehabilitace

4.2
★★★★★
★★★★★
(44)
Litovelská 102/21, Olomouc - Nová Ulice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Neurologická ambulance - zaměření na léčbu onemocnění páteře, bolestí hlavy, roztroušené sklerózy, stavu po mozkové příhodě, polyneuropatie, epilepsie a tetanie. Myoskeletální medicína - vyšetřování poruch funkce páteře a kloubů a jejich léčbou.

7MYOVERTEBRUM s.r.o. - neurologie

4.2
★★★★★
★★★★★
(44)
Litovelská 21, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Neurologická ambulance - poskytuje komplexní lékařskou péči v oboru neurologie se zaměřením na léčbu onemocnění páteře, bolestí hlavy, roztroušené sklerózy, stavu po mozkové příhodě, polyneuropatie, epilepsie a tetanie. Ve spolupráci s Neurologickou klinikou Fakultní nemocnice v Olomouci je…

8MUDr. Angelika Lapčíková - iMedica s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Milady Horákové 28, Brno - Ponava
Otevřeno od 8:00

MUDr. Angelika Lapčíková poskytuje odbornou diagnostickou, léčebnou a preventivní péči v oboru interního lékařství a revmatologie. Revmatická onemocnění postihují klouby a pojivové tkáně. Artritida, dna, a ankylozující spondylitida jsou tři z nejčastějších revmatických onemocnění.

9AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice

4.5
★★★★★
★★★★★
(2107)
Hýlov 24, Klimkovice-Hýlov Bezdlužná

Provozujeme bezbariérový lázeňský komplex a neurorehabilitační kliniku. Léčíme pohybové ústrojí, neurologické, gynekologické nemoci u dospělých i u dětí. Dále pak poúrazová léčba, roztroušená skleróza, neplodnost, bolesti kloubů, skolióza, Parkinsonova choroba. Pořádáme firemní akce a svatby.

10Ortopedicko - protetická ambulance MUDr. Jiří Tesarčík

1.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Hrnčířská 270/10, Opava Bezdlužná

Provoz ortopedicko-protetické ordinace. Naše ortopedické ambulance naleznete na adresách Opava, Hrnčířská 270/10, Opava, Krnovská 3, Kobeřice, Hlučínská 739 Krnov, nám. Hrdinů 3. Ortopedie Opava Vám nabízí komplexní služby v léčbě bolestí kloubů, úponů a šlach.


Firmy v dalších lokalitách


Onemocnění kloubů v lokalitě Morava – detailní popis

Toto onemocnění může být velmi bolestivé a omezující, což může mít vliv na kvalitu života pacienta.

Symptomy onemocnění kloubů se mohou lišit v závislosti na typu a závažnosti onemocnění. Mezi nejčastější příznaky patří bolest, otok, omezená pohyblivost, ztuhlost a pocit tření v kloubu. Tyto příznaky mohou být zhoršeny fyzickou aktivitou nebo změnou počasí.

Existuje mnoho typů onemocnění kloubů, včetně artritidy, osteoartrózy, revmatoidní artritidy, dna a lupusu. Každý typ má své vlastní příznaky a léčebné možnosti. V některých případech může být nutná operace.

Léčba onemocnění kloubů zahrnuje změny životního stylu, jako je hubnutí, cvičení a změna stravy. Lékaři mohou také předepsat léky na zmírnění bolesti a zánětu. V některých případech mohou být nutné injekce do kloubu nebo fyzioterapie.

v oblasti Morava se může vyskytovat vysoký výskyt onemocnění kloubů kvůli vysokému počtu lidí, kteří pracují v těžkém průmyslu nebo jsou fyzicky aktivní. Proto je důležité, aby lidé v oblasti Morava dbali na své klouby a pravidelně navštěvovali lékaře, pokud mají nějaké příznaky onemocnění kloubů.

Odrážkový seznam:

- Onemocnění kloubů může být způsobeno mnoha faktory, včetně stárnutí, genetických faktorů, nadměrného používání kloubů, zranění a obezity.
- Symptomy onemocnění kloubů zahrnují bolest, otok, omezenou pohyblivost, ztuhlost a pocit tření v kloubu.
- Existuje mnoho typů onemocnění kloubů, včetně artritidy, osteoartrózy, revmatoidní artritidy, dna a lupusu.
- Léčba onemocnění kloubů zahrnuje změny životního stylu, léky na zmírnění bolesti a zánětu, injekce do kloubu a fyzioterapii.
- v oblasti Morava se může vyskytovat vysoký výskyt onemocnění kloubů kvůli fyzické aktivitě a práci v těžkém průmyslu.

Celkový počet znaků: 1300