Odčervení zvířat – Morava

Odčervení zvířat je důležitou součástí péče o jejich zdraví. Tento proces spočívá v aplikaci antiparazitik, která pomáhají eliminovat vnitřní parazity, jako jsou červi, kteří mohou způsobit vážné zdravotní problémy.

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1MVDr. Jaroslav Kučera, CSc. - Veterinární ošetřovna PET

4.9
★★★★★
★★★★★
(100)
Běloruská 575/2, Brno-Bohunice Bezdlužná Ověřená

Naše ordinace se kromě klasické veterinární péče (čipování, očkování, odčervení, chirurgie, ..) specializuje na diagnostiku a léčbu nádorových onemocnění psů a koček. Využíváme moderní a šetrné metody, díky kterým minimalizujeme stres našich zvířecích pacientů a zároveň jsme schopni nastavit…

2VETERINÁRNÍ KLINIKA MVDr. Radomíra Hynara s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(409)
Přemyslovců 76/24a, Opava-Jaktař
Otevřeno do 18:30
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární nemocnici poskytujeme komplexní veterinární služby malým, velkým i exotickým zvířatům. Provádíme očkování, diagnostiku a léčbu onemocnění, operační zákroky a mnoho dalších služeb. Specializujeme se na veterinární alternativní medicínu. Navštivte naši veterinu v Opavě,…

3VETERINÁRNÍ ORDINACE A POHOTOVOST BRNO

4.9
★★★★★
★★★★★
(367)
Pálavské náměstí 3a, Brno - Vinohrady
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ambulance s pohotovostí Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman nabízí veškeré služby v oblasti veterinární medicíny malých zvířat, tedy psů, koček, hlodavců, ptáků a exotů. Součástí je čipování psů, koček, fretek, kastrace, chirurgie, poradenství.

4MVDr. Petr Drábek - veterinární ošetřovna

MVDr. Drábek Petr, nabízíme vysoce odbornou veterinární péči, která je dostupná všem. Pracujeme s moderními přístroji v příjemně a funkčně zařízených prostorách ambulance, operačního sálu a hospitalizace. K dispozici máme rovněž plně vybavenou laboratoř.

5MVDr. Petra Stupková

4.9
★★★★★
★★★★★
(164)
Tererova 1, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 19:00

Veterinární ordinace je poskytuje kvalitní a komplexní veterinární péči Vašim mazlíčkům. Každý člen našeho týmu vlastní nejedno domácí zvířátko a to dodává veterinární péči o pacienty jiný rozměr. Léčíme totiž Vaše zvířata jako by byla naše vlastní.

6Veterina Bystrc s.r.o.1 pobočka

Kubíčkova 1115/8, Brno-Bystrc
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Jsme veterinární ordinace s veterinární pohotovostí a provádíme vakcinace a odčervení a čipování a vydávání pasů i také preventivní a léčebnou činnost. Dále nabízíme poradenství a chirurgické zákroky a asistence u porodů a máme vybavenou laboratoř a RTG i ultrazvuk a poskytujeme další služby.

7MVDr. Vratislav Pitr - Veterina

4.8
★★★★★
★★★★★
(73)
Bělohorská 2878/42, Brno-Židenice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

MVDr. Vratislav Pitr - Poskytujeme veterinární péči pro psy a kočky a velké šelmy, koně ,a drobná zvířata, také zajišťujeme výjezdy k pacientům a pohotovostní službu. Naše veterinární ordinace poskytuje kompletní péči o vaše společníky skládající se z preventivních, diagnostických, zobrazovacích a…

8MVDr. David Hanzlíček

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Roubalova 467/12, Brno-Stránice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci a to pro malá zvířata.

9MVDr. Pavel Stehlík - Veterinární ordinace

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
Na Pěšině 1992/19, Břeclav
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naší snahou je komplexní péče o zdraví našich zvířecích pacientů na základě nových ověřených medicinských poznatků za využití širokého přístrojového vybavení. Cílem naší činnsosti je zdravé a aktivní zvířete a tím i spokojený klient. Proto klademe důraz na individuální přístup ke všen pacientům.…

10MVDr. Jan Zobač

4.9
★★★★★
★★★★★
(42)
Bučovská 155 , Slavkov u Brna Bezdlužná

Provádíme provozování a služby veterinární ordinace. Naší snahou je vytvořit pro Vás příjemné prostředí s osobním a individuálním přístupem k pacientům, na co možná nejvyšší odborné úrovni.


Firmy v dalších lokalitách


Odčervení zvířat v lokalitě Morava – detailní popis

Existuje několik důvodů, proč je odčervení zvířat nezbytné. Vnitřní parazité mohou způsobit vážné zdravotní problémy, jako jsou průjmy, zvracení, ztráta hmotnosti a dokonce i smrt. Tyto parazity mohou také přenášet nemoci na jiná zvířata a dokonce i na lidi. Proto je důležité pravidelně odčervovat zvířata, aby se minimalizovalo riziko infekce.

v oblasti Morava je odčervení zvířat velmi důležité, zejména u domácích zvířat, jako jsou psi a kočky. Tyto zvířata jsou často v kontaktu s lidmi a mohou přenášet nemoci, pokud nejsou pravidelně odčervována. v oblasti Morava existuje několik veterinárních klinik, které nabízejí služby odčervení zvířat.

Existuje několik způsobů, jak odčervit zvířata. Nejčastěji se používají antiparazitika v podobě tablet, past nebo kapének. Tyto léky jsou obvykle podávány ústně a mají různé účinky na různé druhy parazitů. Je důležité dodržovat doporučené dávkování a frekvenci podávání, aby byla účinnost léčby zajištěna.

Další způsob, jak minimalizovat riziko infekce vnitřními parazity, je pravidelné čištění prostředí, ve kterém zvířata žijí. To zahrnuje čištění pelíšků, hraček a dalších předmětů, se kterými zvířata přicházejí do kontaktu.

Výhody odčervení zvířat jsou zřejmé. Pravidelné odčervení pomáhá minimalizovat riziko infekce vnitřními parazity, což zlepšuje celkové zdraví zvířat. To zase znamená méně návštěv u veterináře a nižší náklady na léčbu.

v oblasti Morava je odčervení zvířat důležitou součástí péče o zvířata. Veterinární kliniky nabízejí různé možnosti odčervení, včetně antiparazitik v podobě tablet, past nebo kapének. Pravidelné odčervení a čištění prostředí, ve kterém zvířata žijí, jsou klíčové pro zajištění zdraví a pohody zvířat.