Odběry krve na vyšetření – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Ordinace Heliovi s.r.o.1 pobočka

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

2Pátíková Barbora, MUDr.

tř. Odboje 852, Otrokovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé. Dále poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou péči pro pacienty i pro firmy. Provádíme i vyšetření pro řidičský a zbrojní průkaz. Mimo jiné zajišťujeme laboratorní odběry, měření tlaku, EKG, očkování a pomoc při odvykání kouření.

3Pracoviště klinické biochemie a hematologie, s.r.o.

Provozování biochemické a hematologické laboratoře. Provádíme odběry a analýzy biologického materiálu lidského i zvířecího původu.

4Biochemická laboratoř BILA, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Postřelmovská 2000…, Zábřeh
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Biochemická laboratoř BILA, s.r.o. byla založena v roce 1994 jako laboratoř pro klinickou biochemii a hematologii s cílem pokrýt potřebu laboratorních vyšetření pro lékaře a zdravotnická zařízení spádové oblasti měst Zábřehu, Mohelnice a Loštic. Laboratoř pokrývá značnou část požadavků na…

5MUDr. Eliška Brandejsová - prakt. dětský lékař

Provádíme aplikaci povinných i nepovinných očkovacích látek a odběry biologického materiálu na rozbory. V případě nutnosti odesíláme pacienta k vyšetření na specializované pracoviště. Používáme CRP přístroj, kdy z jedné kapky krve zjistíme nutnost nasazení antibiotik. Vysvětlíme a nabídneme Vám ty…

6Kašpárková Ivana, MVDr.

Drobného 4, Brno Bezdlužná

Pracuji jako veterinářka. Nabízím i ošetření Vašich mazlíčků u Vás doma. Na pracovišti zajišťuji prevenci (očkování, odčervování, čipování..), diagnostiku a léčbu onemocnění ( odběry krve, vyšetření moči, mikroskopie..atd.), fyzioterapii.

7Bubeník Jan, MVDr.

Horní 26, Kvasice Bezdlužná

Provozujeme veterinární ambulanci pro malá zvířata. Zajistíme odběry a vyšetření vzorků krve, vakcinace, odčervení, prevence proti vnějším parazitům. Nabízíme konzultace zaměřené na výživu psů. Zajišťujeme služby ortopedie, chirurgie, stomatologie a onkologie, neurologie, dermatologie.

8Civet s.r.o.

Kotlanova 2520, Brno
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Zajišťujeme preventivní veterinární péče (vakcinace, prohlídky, odběry,antiparazitární program, konzultace)čipování, vystavení europasů, interna, chirurgie, stomatologie (extrakce, čištění zubů ultrazvukem), dermatologie, alergologie, gynekologie, porodnictví, reprodukce, RTG, ultrasonografie.…


Firmy v dalších lokalitách


Odběry krve na vyšetření v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Odběry krve na vyšetření najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.