Odběr plodové vody – Morava

Odběr plodové vody je jedním z nejdůležitějších kroků při porodu. Plodová voda je tekutina, která obklopuje plod a chrání ho před vnějšími vlivy.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1PREDIKO, s.r.o.

Lešetín I 6966, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Centrum prenatální diagnostiky a genetiky je pracovištěm poskytujícím specializovanou zdravotní péči těhotným ženám. Dále i dysfertilním párům a dalším pacientům. Provádíme i screening vrozených vývojových vad, 2D, 3D/4D ultrazvuk a jiná vyšetření.

2FETMED s.r.o. (Olomouc)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(26)
Horní Lán 1200/13, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Centrum fetální medicíny a genetiky. Máme další ordinaci Fetmed v Ostravě.

3FETMED s.r.o. (Ostrava)1 pobočka

Dr. Martínka 1491/7, Ostrava - Hrabůvka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Centrum fetální medicíny a genetiky. Máme další ordinaci Fetmed v Olomouci.

4Centrum prenatální diagnostiky, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(159)
Veveří 476/39, Veveří Bezdlužná

Moderní ultrazvuková, gynekologická a genetická ambulance poskytujeme vyšetření nejmodernějšími ultrazvukovými přístroji nejvyšší kategorie, komplexní prenatální péči na jednom místě, komplexní péče o těhotné a to všechno v příjemném prostředí ve středu města. Zkušenosti za dobu působení více jak…

5GYNORDIN UNIČOV s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Staškova 227, Uničov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme gynekologicko-porodnickou péči v těchto oblastech: Preventivní prohlídky. Léčení gynekologických onemocnění. Konzultace v oblasti antikoncepce a klimakteria. Těhotenská poradna. Ultrazvuková vyšetření. Očkování.

6MUDr. Ishraq Dhaifalah, Ph.D.- FETMED Ostrava

4.3
★★★★★
★★★★★
(26)
Dr. Martínka 7, Ostrava- Hrabůvka

Provoz centra fetální medicíny a genetiky. Nabízíme prvotrimestrální screening. Dále provádíme ultrazvukové a invazivní vyšetření, neinvazivní prenatální testování. Poskytujeme genetické konzultace.


Firmy v dalších lokalitách


Odběr plodové vody v lokalitě Morava – detailní popis

Odběr plodové vody se provádí za účelem zjištění stavu plodu a případného odhalení případných komplikací.

Proces odběru plodové vody je poměrně jednoduchý a bezbolestný. Nejprve se pacientka umístí na gynekologickou židli a lékař provede sterilizaci genitálií. Poté se pomocí jehly a stříkačky odebere malé množství plodové vody. Odběr trvá obvykle jen několik minut a pacientka může být propuštěna domů ihned po zákroku.

Odběr plodové vody se provádí v různých fázích těhotenství. V prvním trimestru se odebírá plodová voda za účelem stanovení chromozomálních abnormalit. V druhém trimestru se odběr provádí za účelem zjištění stavu plodu a případného odhalení případných komplikací. V posledním trimestru se odběr provádí za účelem zjištění stavu plodu a případného odhalení případných komplikací.

v oblasti Morava se odběr plodové vody provádí v místní nemocnici. Nemocnice disponuje moderními zařízeními a vyškoleným personálem, což zajišťuje bezpečnost a kvalitu odběru. Pacientky z obce Morava mohou využít služeb nemocnice a provést odběr plodové vody bez nutnosti cestování do jiného města.

Výhody odběru plodové vody:

- Zjištění stavu plodu a případného odhalení případných komplikací
- Stanovení chromozomálních abnormalit
- Bezbolestný a rychlý zákrok
- Moderní zařízení a vyškolený personál

Nevýhody odběru plodové vody:

- Malé riziko infekce
- Malé riziko potratu
- Malé riziko poranění plodu

Celkově lze říci, že odběr plodové vody je důležitým krokem při porodu, který umožňuje zjištění stavu plodu a případného odhalení případných komplikací. v oblasti Morava mohou pacientky využít služeb místní nemocnice a provést odběr plodové vody bez nutnosti cestování do jiného města.