Očkování malých zvířat – Morava

Očkování malých zvířat je důležitou součástí péče o jejich zdraví. v oblasti Morava se očkování provádí v místním veterinárním centru, které je vybaveno moderní technologií a kvalifikovanými odborníky.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1VETERINÁRNÍ ORDINACE A POHOTOVOST BRNO

4.9
★★★★★
★★★★★
(403)
Pálavské náměstí 3a, Brno - Vinohrady
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ambulance s pohotovostí Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman nabízí veškeré služby v oblasti veterinární medicíny malých zvířat, tedy psů, koček, hlodavců, ptáků a exotů. Součástí je čipování psů, koček, fretek, kastrace, chirurgie, poradenství.

2MVDr. Lenka Horáková

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Legionářská 467, Kuřim
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Naše veterinární ordinace funguje od roku 2008 a zaměřuje se na běžné veterinární služby jako je očkování či prodej přípravků proti parazitům. Mimo to se specializujeme na gynekologii, inseminaci a problematiku reprodukce u malých zvířat. Jsme Vám k dispozici téměř každý den, proto nás…

3MVDr. Michal Vítek- Veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Dukelské nám. 103/31, Hustopeče
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Veterinář MVDr. Michal Vítek poskytuje společně s veterinářem MVDr. Jiřím Kuncem klinické vyšetření malých zvířat, laboratorní vyšetření krve, rentgenové vyšetření, sonografické vyšetření, očkování, mikroskopické vyšetření, ultrazvukové čištění zubního kamene, cytologické vyšetření, prodej krmiv a…

4MVDr. Jiří Svobodný - Veterinární ambulance1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Starovičky 298, Starovičky
Otevřeno od 16:00

Poskytujeme veterinární léčebnou a také preventivní péči. Dále provádíme očkování proti nemocem malých zvířat a dále jednoduché chirurgické zákroky.

5MVDr. Dalibor Boháč - Veterinární klinika Přímětice

4.5
★★★★★
★★★★★
(230)
K Suchopádu 273/8, Znojmo-Přímětice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše veterina působí ve Znojmě již dlouhodobě. Jsme veterinární klinika specializující se na malá zvířata jako jsou psi, kočky a hlodavci. Ke svým čtyřnohým pacientům se snažíme přistupovat tak, aby u nás nebyli ve stresu. Nabízíme klinické vyšetření, RTG, ultrazvuk, endoskopické vyšetření,…

6MVDr. Ing. Pavel Hrdina, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(68)
Novoveská 1543, Hluk
Otevřeno od 17:00
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní veterinární preventivně-léčebnou a poradenskou činnost v praxi malých i velkých zvířat. Zaměřujeme se na klinické vyšetření, vyšetření krve, dermatologické, mikrobiologické, parazitologické vyšetření. Očkujeme čipujeme.

7MVDr. Michaela Hejlková - VETERINÁRNÍ ORDINCE

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého 23, Prostějov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše veterinární ordinace si zakládá na pečlivém, laskavém, férovém přístupu ke zvířatům i jejich majitelům. Vždy se snažíme nalézt příčinu nemoci, aby se zvířeti dostalo nejlepší možné péče. Provádím chirurgické zákroky, ultrasonografické a rentgenové vyšetření. Posláním našeho pracoviště je péče…

8DERMIO-VET s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(159)
Kaštanová 285, Brno Bezdlužná

Veterinární ambulance DERMIO-VET s.r.o. Kaštanová 285, MVDr.Dalibor Panáček nabízí veškeré služby v oblasti veterinární medicíny malých zvířat, tedy psů, koček, hlodavců, ptáků a exotů. Součástí je čipování psů, koček, fretek, kastrace, chirurgie, poradenství.

9MVDr. Martin Škrabal veterinární klinika

4.5
★★★★★
★★★★★
(466)
Nedbalova 13, Olomouc - Topolany Bezdlužná

Veterinární klinika zaměřena na všeobecnou medicínu malých zvířat. Dále do našich služeb patří chirurgie, vakcinace a ochrana proti parazitům.

10Veterinární klinika Na Kopci s.r.o.

Rooseveltova 1239/32, Opava - Předměstí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme preventivní péči a léčbu malých zvířat. Provádíme chirurgické zákroky. Nabízíme hospitalizaci pacientů, vakcinace, očkování, odčervení, odblešení, vytažení klíštěte, poradenství a prodej krmiv a veterinárních diet.


Firmy v dalších lokalitách


Očkování malých zvířat v lokalitě Morava – detailní popis

Mezi nejčastější očkování patří:

1. Očkování proti vzteklině - jedná se o povinné očkování, které chrání zvířata i lidi před touto nebezpečnou nemocí.

2. Očkování proti infekční hepatitidě - tato nemoc postihuje játra a může být pro zvířata velmi nebezpečná.

3. Očkování proti parvoviróze - tato nemoc postihuje trávicí soustavu a může vést k vážným komplikacím.

4. Očkování proti leptospiróze - tato nemoc je způsobena bakteriemi a může vést k vážným problémům s ledvinami.

5. Očkování proti infekční laryngotracheitidě - tato nemoc postihuje dýchací cesty a může být pro zvířata velmi nebezpečná.

Očkování by mělo být prováděno pravidelně podle doporučení veterináře. v oblasti Morava se očkování provádí v pravidelných intervalech a majitelé zvířat jsou včas informováni o nutnosti očkování.

Očkování je důležité nejen pro zdraví zvířat, ale také pro prevenci šíření nemocí mezi zvířaty a lidmi. v oblasti Morava se věnuje velká pozornost prevenci a ochraně zdraví zvířat, a proto je očkování jednou z nejdůležitějších součástí péče o zvířata.

V případě zájmu o očkování malých zvířat v oblasti Morava se mohou majitelé zvířat obrátit na místní veterinární centrum, kde jim budou poskytnuty veškeré informace a poradenství ohledně očkování a péče o zvířata.