Obšívání koberců – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Papš Vladislav - Peršan2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(20)
Rejskova 242/1, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Nabízíme koberce kusové, měřené, bytové, komerční, čisticí zóny, běhouny, koupelnové krytiny, plovoucí podlahy, korek, linolea, PVC, molitany, matrace i zdravotní, ubrusy, garnýže, záclony. Dále provádíme montáže garnýží, šití záclon, podlahářské práce.

2Dagmar Kosztolányiová - Koberce Ostrava1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(38)
Novinářská 1113/3, Ostrava, Mariánské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí prodej a pokládku bytových koberců, podkladových koberců linolea a PVC. V naší prodejně naleznete příjemnou obsluhu a příjemné ceny po celý rok, které Vás určitě potěší. Dále se specializujeme na pokládku koberců a podlahových krytin. V nabídce naleznete i běhouny. Naše…

3Kavlíková Iveta, Ing.

Zikova 2112/20, Brno Bezdlužná

Zabýváme se obšíváním koberců, kobercových lišt, běhounů i autokoberečků a obnitkováním koberců chemlonem.

4Bytex s.r.o.

Prodáváme bytový textil.

6GORGONY, s.r.o.

Velkomoravská 480/8a, Olomouc, Povel
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej podlahových krytin, dveří, koberců, lin. Provádíme odbornou pokládku a servis. Zabýváme se opravami a vyrovnáním betonových podlah, dále provádíme obšívání koberců. Vypracujeme cenovou nabídku a poskytujeme odborné poradenství.

7Mareš Miloš, Ing.

Božkova 880, Karviná, Ráj
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme koberce kusové i v metráži. Provádíme podlahářské práce, obšívání a pokládku koberce. Zabezpečujeme sběr peří k čištění a šití péřových polštářů a přikrývek.


Firmy v dalších lokalitách


Obšívání koberců v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obšívání koberců najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.