Nonstop zámečnictví – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1STELO OIL spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(20)
Jilemnického 24/36, Olomouc Bezdlužná

Dodávky a montáž technologických zařízení. Dále i potrubních rozvodů a ocelových konstrukcí, servis a revize ČS PHM, signalizace netěsnosti pro nádrže a potrubí, čištění a vložkování nádrží na závadné látky, benzín, naftu, stavební činnost, výkopové práce. Otevřeno nonstop.

2Olborth Zdeněk

Poskytuji služby v oblasti topenářských, zámečnických, instalatérských či nástrojářských prací. Pracovní hodiny - nonstop.

3Zdeněk Šerebl - zámečnictví

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
nám. Svobody 1818/7, Blansko
Otevřeno do 18:00

Firma se zabývá nepřetržitou pohotovostí pro nouzové otevírání zabouchnutých i zamčených dveří. Poskytuje odstraňování zalomených klíčů a montáže bezpečnostních kování na byty a garáže. Možnost výroby klíčů na provozovně.

4ENERGY Save & Solutions s.r.o.

Provozujeme nonstop zámečnickou pohotovost 24 hodin denně. Nouzové otvírání dveří v případě zalomení klíče, jeho ztráty i zabouchnutých dveří.

5Kovařík Zdeněk - zámečnické práce

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hradčovice 224, Hradčovice

Nabídka zámečnických prací. Dále výstavba ocelových výtahových šachet a konstrukcí půdních nástaveb i vestaveb. Otevřeno nonstop.

6Ecclesia, spol. s r.o.

Nabídka izolačních a zateplovacích prací. A to včetně zámečnických a stavebních prací. Otevřeno nonstop.

7ARTSTAV MORAVA s.r.o.

Provádíme stavební, zámečnické a výkopové práce, ocelové konstrukce, demolice, rekonstrukce budov, domů, čerpacích stanic PHM, dodávku a montáž technologií pro skladování závadných látek, stavební dozor, rozpočty staveb. Dále mezi naše služby také patří zámečnické práce a dodávka technologií.…

8Baslík Aleš

Nabídka svářečských a zámečnických prací. Otevřeno nonstop.

9Hanák Miroslav - zámečník

Zámečnické práce a výroba kovovýrobků a výroba z oceli. Nonstop provoz.

10Lorenc Petr - zámečnictví

Poskytuji služby v oblasti zámečnických prací. Provozní hodiny - nonstop.


Firmy v dalších lokalitách


Nonstop zámečnictví v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nonstop zámečnictví najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.