Nepovinná očkování – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1MUDr. Dagmar Šilerová - Praktický lékař pro děti a dorost2 pobočky

Tyršova 324 , Slavkov u Brna
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Současně i homeopatickou poradnu. Věnujeme se léčebné a preventivní péči, alternativní medicíně, perforaci ušních boltců a zavedení náušnic, vyšetření CRP a dalším nadstandardním službám. Máme zajištěnou smlouvu se všemi zdravotními…

2Praktikcentrum s.r.o. - MAKOVSKÁ EVA MUDr.1 pobočka

Dlouhá 521/34, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře. Nabízíme komplexní služby privátního praktického lékaře pro dospělé jako je preventivní péče, diagnostika a následná léčba, preventivní prohlídky, povinná i nepovinná očkování, vyšetření pro řidičské, profesní a jiné průkazy, vyšetření pro úřady ÚP, ČSSZ, předoperační…

3MUDr. Jiří Novák - praktické lékařství s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Jižní 358/13, Olomouc
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Provádíme INR vyšetření a vyšetření na glykemii přímo v ordinaci. Nabízíme povinné i nepovinné očkování.

4MUDr. VALENOVÁ - MUDr. KONEČNÁ s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Nemocniční 270, Uničov Bezdlužná

Naše ordinace praktického lékaře pro děti a dorost je zaměřena na běžnou zdravotní péči pro mládež. Provádíme různé typy očkování, vystavujeme zdravotní průkazy a potvrzení.

5MUDr. Jarmila Ševčíková - praktický lékař pro děti a dorost

4.8
★★★★★
★★★★★
(14)
Šmeralova 1116/10, Olomouc
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost do 19 let a pro studenty VŠ do 26 let. Dále provozujeme ordinaci alternativní – celostní medicíny.

6Tománková Jana, MUDr.

Budovatelů 197/6, Přerov
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Praktický lékař pro děti a dorost. Naše ordinace v Přerově a v Troubkách poskytne Vašemu dítěti komplexní pediatrickou péči od narození do 19ti let.

7MUDr. ALICE KUKLOVÁ - PEDIATRIE, PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Tovačovského 437/20, Kroměříž
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost- pediatra. Poskytujeme léčebnou a preventivní péči, provádíme povinná i nepovinná očkování dětí. Bližší informace, kontakty a aktuální ordinační hodiny naleznete na internetových stránkách. Obraťte se na nás!

8MUDr. Bělíková Vojtěška s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Havlíčkova 180/18 , Kyjov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

MUDr. Vojtěška Bělíková-Nabízím Vám své odborné zkušenosti jako praktický lékař pro dospělé pro Kyjov a okolí v okruhu 30 km.Diagnostikujeme, plánujeme a poskytujeme kompletní zdravotní péči pro všechny dospělé od dosaženého ukončeného 19. roku života. Preventivní prohlídky u doktora by měl…

9MUDr. Eliška Brandejsová - prakt. dětský lékař

Provádíme aplikaci povinných i nepovinných očkovacích látek a odběry biologického materiálu na rozbory. V případě nutnosti odesíláme pacienta k vyšetření na specializované pracoviště. Používáme CRP přístroj, kdy z jedné kapky krve zjistíme nutnost nasazení antibiotik. Vysvětlíme a nabídneme Vám ty…

10Matušáková Iva, MUDr.

Sadová 1030, Nivnice Bezdlužná

Poskytuji kompexní léčebně-preventivní péči pro děti a dorost. Provádím aplikaci povinných i nepovinných očkování.


Firmy v dalších lokalitách


Nepovinná očkování v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nepovinná očkování najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.