Nekuřácké restaurace, interiéry – Morava

Nekuřácká restaurace s nádhernými interiéry v oblasti Morava je ideálním místem pro ty, kteří hledají kvalitní gastronomický zážitek bez kouře. Interiéry jsou moderní a vkusné, s důrazem na detaily a pohodlí hostů.

1–10 firem z 106 nalezených Filtry

1Café bistro Matiné

4.6
★★★★★
★★★★★
(651)
Ztracená 11, Kroměříž Bezdlužná Ověřená

Vítejte v Café Bistro Matiné. V prostředí inspirovaném typickými pařížskými bistry. Zastavte se u nás na snídani. Vychutnejte si svou ranní kávu třeba s čerstvě upečeným croissantem nebo s některým z našich snídanových menu. V útulném, striktně nekuřáckém prostředí bistra si k tomu můžete každý den…

2Ing. Pavel Krejčiřík - Penzion fantasy

4.5
★★★★★
★★★★★
(368)
Loučská 227/2, Lipník nad Bečvou
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Nabízíme ubytování v penzionu s moderním vybavením. Restaurace a sportovní vyžití v dosahu. Nabízíme speciality z české i zahraniční kuchyně.

3SMILE, s.r.o.1 pobočka

3.2
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí 28. dubna…, Brno-Bystrc
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Prodej živých květin a sezónního zboží. Provádíme vazby smuteční, svatební, slavnostní, dárkové. Zajišťujeme rozvoz. Pořádáme výstavy.

4Odvárka Jiří - Restaurace Na Věčnosti

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Velká Mikulášská 11, Znojmo Bezdlužná

Nekuřácká restaurace, narozeninové oslavy, svatby, netradiční kuchyně, kvalitní odrůdová a přívlastková vína ze znojemské vinařské oblasti.

5Odvárková Alena - Restaurace Na Věčnosti

4.0
★★★★★
★★★★★
(349)
Velká Mikulášská 11, Znojmo

Nekuřácká restaurace a galerie v centru města Znojma. Máme pro vás připraven jídelní lístek plný specialit. Případně můžete zajít na denní menu. Mimo to u nás naleznete i koncerty, přednášky, ochutnávky vín. Pořádáme pro vás oslavy svateb, promocí a firemních akcí.

6HOTEL VAKA

4.6
★★★★★
★★★★★
(1308)
Cimburkova 4a, Brno Bezdlužná

Nabízíme 21 moderních a prostorných pokojů, které Vám poskytnou maximální pohodlí a relaxaci potřebnou do dalšího dne. Zvláštní pozornost jsme věnovali výběru kvalitních postelí, matrací a lůžkovin pro Váš klidný spánek. Pro hosty bez vlastního PC je k dispozici zdarma internetový koutek. Hotel má…

7Matoušek Roman - Penzion Jessy

4.0
★★★★★
★★★★★
(809)
Perná 315, Perná
Otevřeno do 24:00

Kapacita restaurace v Perné je 60 míst z toho 32 míst v nekuřáckém salónku. Ten vám poskytne plné soukromí pro pořádání rodinných oslav či firemních večírků. Rezervace osobně, telefonicky, po internetu. Naše kuchyně nabízí výběr ze 70 druhů jídel a to speciality převážně české kuchyně. Nabízíme…

8U Císařské cesty

4.7
★★★★★
★★★★★
(2094)
Olomoucká 275, Držovice

Pivovar, restauraci a rodinný penzion s parkovištěm.

9Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o. - restaurace2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Kunovská 664, Ostrožská Nová Ves
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Hotelová nekuřácká restaurace se zahrádkou. Česká a mezinárodní kuchyně, alkoholické i nealkoholické nápoje i vegetariánská, bezlepková, redukční a diabetická strava. Pouze pro hotelové hosty.

10JOHN SILVER TAVERNA, spol. s r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(54)
Dusíkova 795/7, Brno Bezdlužná

Kuřácká i nekuřácká restaurace, speciality domácí i mezinárodní kuchyně.


Firmy v dalších lokalitách


Nekuřácké restaurace, interiéry v lokalitě Morava – detailní popis

Restaurace nabízí široký výběr jídel z čerstvých surovin, které jsou připravovány s láskou a pečlivostí. Kromě toho, že se jedná o nekuřáckou restauraci, nabízí také možnost venkovního posezení, kde si hosté mohou vychutnat své jídlo a nápoje na čerstvém vzduchu. Pokud hledáte restauraci s vynikajícími jídly a příjemnou atmosférou v oblasti Morava, tato nekuřácká restaurace s nádhernými interiéry je tou správnou volbou.