Nátěry betonových povrchů – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1JUB akciová společnost5 poboček

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Vídeňská 101/119, Brno-Dolní Heršpice Bezdlužná

Dodáváme vyrovnávací hmoty, malířské barvy, fasádní barvy, barvy na beton, tónovací prostředky, nátěry na dřevo a kov, omítky, zateplovací systémy, sanační a renovační omítky, lepidla, spárovací hmoty.

2BeMi, spol. s r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Meziříčská 1559, Bystřice pod… Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1992 a od začátku své existence je zaměřena na povrchové úpravy. Časem jsme se stali čistě rodinnou firmou. Za dobu své existence jsme se vyprofilovali do své dnešní podoby a působíme ve třech základních oblastech: průmyslové lakování, prodej a servis stříkací techniky,…

3GENOVA-SERVIS, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Břest 32, Břest Bezdlužná

Povrchové úpravy průmyslových dílů, tryskání v boxech či tryskáním suchým ledem, metalizace. Zabýváme se sanací budov, průmyslovým čištěním nebo hydroizolací střech. Specializujeme se na povrchové úpravy. Provádíme průmyslové čištění a povrchové úpravy znečištěných strojů.

4S-Universal s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Heršpická 800/6, Brno Bezdlužná

Jsme výhradním dovozcem barev a laků IMPA pro ČR. Nabízíme fasádní a interiérové barvy, lazury, tmely na dřevo - Stained Wood, Barriel 87, Cerato, Flatting, Eternal, Plastuk legno, Viton, Teluria, Tikkurila, Motip, barvy na kov a beton, protipožární a nátěry OK, kovářské barvy FERTENE G.F., G.G.

5HUČÍK - průmyslové nátěry s.r.o.

Konská 560 , Třinec Bezdlužná

Společnost zaměřená na povrchové ochrany ocelových konstrukcí, sanace betonových konstrukcí se specializací na protikorozní, průmyslové a protipožární nátěry.

6Šlosar Lubomír, Ing. - TUFÍR

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Na Drahách 881, Kunovice Bezdlužná

Doprava a mechanizace. Půjčovna nářadí, stavebních a zahradních strojů. Pozemní stavby, občanská a průmyslová výstavba, rodinné domy na klíč. Výstavba vodovodů, kanálů, kanalizací, rybníků, sanace skládek a ploch. Dopravní stavby: Výstavba komunikací, frézování vozovek.

7B.R.D. stavební s.r.o.

Provádíme hydroizolace, zateplování střech, balkonů, teras, bazénů, sklepů a jímek, sanace, vysušování a odvlhčování betonových konstrukcí a zdiva, průmyslové podlahy, povrchovou ochranu materiálů - tryskání, nátěry i speciální stavební výškové práce.

8Kristen Pavel

Komárovská 7, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme půjčovna profesionální stavební techniky sídlící v centru Opavy. Můžete si u nás pronajmout bagry a nakladače, hutnící, demoliční a vrtací techniku, odvlhčovače, zahradní techniku, čerpadla, míchačky, vysavače a wapky, elektrocentrály atd. Zaměřujeme se také na prodej a servis stavební…

9DR CONSTRUCTION s.r.o.

Společnost nabízí stavební práce, demoliční práce, nátěry a komplexní antikorozní ochranu, tryskání, čištění povrchu konstrukcí a prvků všech skupin materiálů, sanace betonových staveb a konstrukcí, hydroizolace a povlakové krytiny.

10BEOS spol. s r. o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Jičínská 608, Příbor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme interierové barvy, fasádní barvy, nátěry dřeva, nátěry kovů a betonu. Dodáváme materiály pro povrchovou úpravu staveb, hydroizolace a sanace vlhkého zdiva. Máme k dispozici míchací automaty, které umožňují tónování barev v mnoha odstínech.


Firmy v dalších lokalitách


Nátěry betonových povrchů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nátěry betonových povrchů najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.