Narušený vývoj řeči, dysfázie – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Mgr. Halka Petláková - ordinace klinické logopedie

Hybešova 1417/5, Hustopeče
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se provozem logopedické ordinace. Zajišťujeme diagnostiku a terapii u dětí a dospělých v oblasti vad a poruch řeči. Zabýváme se vadami výslovnosti, získanou ztrátou a poruchou řeči či vývojovými poruchami učení jako například dyslexie nebo dysortografie.

2MEDINOX, s.r.o.

Svatoborská 1396/99a, Kyjov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na zakázkovou výrobu doplňků stravy či veterinárních přípravků. Vlastníme plně automatizované technologie na naplnění, zavařování a etiketování výrobků, díky čemuž se nezaměřujeme jen na velké zakázky, ale jsme schopni dodat i omezené množství. Zakázku umíme realizovat od…

3Mgr. Jana Fedorková LOGOPEDICKÁ PÉČE

Trávnická 2198/2, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše logopedická ordinace nabízí odbornou léčbu vad řeči a léčbu koktavosti. Specializujeme se na nejmodernější metody léčby, abych docílili těch nejlepších výsledků a zlepšili dlouhodobou správnou výslovnost u dětí. Další informace a kontakt o nás najdete na webových stránkách.

5Baslík Václav, PaedDr.

Pekařská 84, Brno Bezdlužná

Logopedická prevence, diagnostika a terapie dětí a dospělých.

6Recman Jaroslav

Zabýváme se výrobou a prodejem laboratorní technikuy včetně izotachoforetických a elektroforetických analyzátorů. Zajišťujeme úpravy programů a servis přístrojů či vývoj nových metodik dle požadavků zákazníka.

7MUDr. Eva Havlíková - ORL a foniatrie

3.9
★★★★★
★★★★★
(4)
Karlov 1, Prostějov Bezdlužná

Vyšetření sluchu, nastavení a přidělení sluchadel, příslušenství ke sluchadlům, vyšetření hlasových poruch, vyšetření dětí s opožděným vývojem řeči.


Firmy v dalších lokalitách


Narušený vývoj řeči, dysfázie v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Narušený vývoj řeči, dysfázie najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.