Náramkové hodiny – Morava

Náramkové hodiny jsou v poslední době velmi populární a oblíbené. V oblasti Morava se můžete setkat s mnoha lidmi, kteří je nosí na ruce jako módní doplněk.

1–10 firem z 49 nalezených Filtry

1Balcar Lukáš

3.5
★★★★★
★★★★★
(37)
Minská 114/72, Brno
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zatnictví Balcar se specializuje na zakázkovou výrobu šperků, a to zejména snubních a zásnubních prstenů. Dále opravy šperků, prodej luxusních značkových hodinek, oceňování diamantů a šperků.

2gpscentrum s.r.o.8 poboček

Veveří 340/32, Brno Bezdlužná

Prodáváme gps, navigace i mobilní telefony.

3Jiří Audes - hodinářství, zlatnictví

Jiří Audes - hodinářství, zlatnictví. Vyrábíme umělecké předměty z drahých kovů na zakázku a provádíme opravy hodin a hodinek. Pro více informací mě prosím neváhejte kontaktovat.

4Pavel Strnad- Hodinářství Strnad

3.5
★★★★★
★★★★★
(123)
Veveří 36, Brno
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Provádíme opravy hodin, hodinek, budíků a hracích strokjů. Chybějící díly vyrábíme. Zajistíme rekonstrukce skříní na hodiny včetně chybějících částí. Vyrábíme hodiny. Prodáváme PRIM Manufakture, SEIKO, FESTINA, ROAMER, ZENO WATCH BASEL, DANISH DESIGN, ROYAL LONDON, HERMLE, RYTHM, U těchto značek…

5ATELIER BÖHMOVÁ VĚRA s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Kvítková 4352, Zlín Bezdlužná

Naším oborem je prodej zlatých a stříbrných šperků. Výroba originálních modelů od výtvarníků a indiánských návrhů. Nabídka zlatnických oprav i zakázkové výroby.

6Lenka Výmolová - Zlatnictví

náměstí Svobody 362, Kunovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naším oborem je zakázková výroba, prodej a opravy briliantových a perlových šperků. Prodej značkových hodinek a snubních prstýnků, náhrdelníků, náušnic, náramků a dalších. Výkup a prodej zlata a stříbra.

7gpscentrum Brno s.r.o.

Veveří 32, Brno
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Náš internetový obchod nabízí navigace do automobilů, turistické GPS, kamery do aut či navigační softwary pro telefony. Specializujeme se na značky Becker, GARMIN, Hama, TOMTOM a Delta Micro Factory. Zajišťujeme pozáruční servis zaměřený zejména na výměnu sklíček a oprav napájecích konektorů.

8Klenoty Korál

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Masarykova třída 958, Olomouc - Hodolany
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Klenoty Korál (klenotnictví a hodinářství) - náušnice, řetízky, náramky různých délek, přívěsky, soupravy, dámské a pánské prsteny, šperky s perlami, perlové náhrdelníky a náramky. Zlaté šperky v různých barevných provedeních (bílé a žluté zlato). Nabízíme snubní prsteny renomované společnosti…

9Rubringer spol. s r. o.1 pobočka

Kratochvílova 288, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízím výrobu zlatých a stříbrných šperků, včetně prodeje. Provádíme prodej i servis luxusních hodinek. Švýcarské hodinky jsou celosvětově proslulé a jsou zárukou kvality, elegance a prestiže. Pokud vkusný hledáte dárek pro své blízké, tak nás neváhejte kontaktovat.

10Buráňová Bohumila - Zlatnictví

4.3
★★★★★
★★★★★
(27)
Široká 141, Uherský Brod
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

V zlatnictví BB v Uherském Brodě si můžete zakoupit širokou škálu řetízků, náramků, prstýnků, náušnic, přívěsků, broží, kravatových spon, snubních prstenů a další, zhotovené ze zlata, stříbra a chirurgické oceli.


Firmy v dalších lokalitách


Náramkové hodiny v lokalitě Morava – detailní popis

Tyto hodinky jsou velmi praktické a pohodlné, protože se snadno přizpůsobí velikosti zápěstí. Navíc jsou k dispozici v mnoha různých stylech a barvách, takže si každý může vybrat ty, které mu nejvíce vyhovují. Pokud hledáte náramkové hodinky, které budou nejen krásné, ale také kvalitní a spolehlivé, určitě se podívejte na nabídku v obchodech v oblasti Morava.