Montáž, instalace římských rolet – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Francová Dana - KOBERCE, PODLAH. KRYTINY, BYTOVÉ DOPLŇKY2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Kvítková 552, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na bytový textil. Koberce kusové a celoplošné, PVC podlahoviny, lino, laminátové a dřevěné podlahy, rohože, bytový textil včetně dodávky a pokládky podlah a koberců na míru.Na naší prodejně se kromě podlahových krytin specializujeme na kusové koberce, bytový textil a garnýže.

2Karel Meluzín - rolety, markýzy, žaluzie

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Vavřinec 104, Vavřinec

Specializujeme se na montáž žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu, japonských stěn, clon, markýz, lamelových dveří, rolovacích vrat, rolovacích mříží. Dále nabízíme instalace vanových a sprchových zástěn, čalounění dveří, opravu a instalaci dveřních i okenních těsnění.

3Brablc Jiří, Ing. - BRAVEST

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Štefánikova 283/27, Hodonín Bezdlužná

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem stínící a garážové techniky předních tuzemských a zahraničních výrobců. Naším cílem je kvalitní instalace, komplexní služby včetně realizačních návrhů a především spokojenost Vás zákazníků.

4Sýkora Vlastimil - podlahy Sýkora2 pobočky

Šromova 146, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme všechny typy podlahových krytin i s pokládkou. Plovoucí podlahy laminátové i dřevěné, pevně lepené podlahy, linoleum, PVC a korek značkových výrobců Parador, Kronotex, QuickStep, Forbo nebo Fatra. PVC podlahy Novilon s funkcí Aquagrip a Novicelan. Pokládka krytin. Dodáváme plastová okna,…

5Kvalitní zastínění - Ing. Adrián Pasierb

Nabízíme všechny druhy zastínění pro interiér i exteriér a sítí proti hmyzu. Samozřejmostí je montáž a následný servis námi nabízeného sortimentu. Dalším sortimentem v naši nabídce jsou rolovací vrata a mříže, ovládáná motoricky nebo manuálně, půdní skládací schody, tubusové světlovody, modulové a…

6Gažarová Renáta- REGA interier

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pasteurova 10, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

REGA interier je zde pro vás a váš interiér od roku 1993. V současné době jsme zaměřeni převážně na dekoraci a zastínění oken, dekorativní tapety, rolety do oken a doplňky. Naše služby od odborného poradenství, zaměření přes poradenství až po realizaci můžete využít v plné míře, nebo jen z části.…

7Marek Ščudla

5.0
★★★★★
★★★★★
(27)
Holubice 208, Holubice Bezdlužná

Provádíme a nabízíme šití a také i prodej záclon a závěsů a montáž a prodej garnýží a žaluzií a sítí proti hmyzu a japonských stěn a rolet římských i klasických.

8HAVEL - VRATA / MARKÝZY / ROLETY s. r. o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Mastného 1035/6 , Ostrava, Slezská… Bezdlužná

Prodáváme interiérové, řetízkové i římské rolety a markýzy,také montujeme garážová vrata a brány.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace římských rolet v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Montáž, instalace římských rolet najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.