Montáž, instalace domovních zvonků – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Nemocniční 734/13 , Šumperk
Dnes už má zavřeno

Vyrábíme poštovní schránky, plastová a hliníková okna a dveře. Jsme přední český dodavatel oken, dveřních systémů a poštovních schránek s dlouholetou tradicí. Mimo tento základní výrobní program nabízíme reklamní, prezentační a prodejní regálové systémy, lakování v lakovně se systémem.…

2Tomáš Spratek- Spratek - Elektro

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
V úvozu 205, Šenov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme neustále rostoucí společností v oblasti elektroinstalaci. Naše nabídka nekončí u elektroinstalačních prací, instalace kamerových systémů a montáží hromosvodů a podlahového topení, ale je mnohem širší. Veškeré informace naleznete na našich webových stránkách.

3Macura Zdeněk- BONA FIDES

Zajišťujeme ostrahu majetků, objektů, vrátnicí a recepcí. Dále poskytujeme pochůzkovou ostrahu psovody a služebními psy. Navrhujeme a montujeme elektronické zabezpečovací signalizace, bezdrátové domovní a bytové zvonky, nouzové telefonní hlásiče, signalizátory hovorů, dálkové ovladače světel, dveří.

4Somr Mario - ELEKTROSAT cz

Nabízíme prodej antén, dálkových ovladačů či elektronických zabezpečovacích systémů, LED osvětlení a měřicích přístrojů. Dále prodáváme meteostanice, domácí telefony, audio-video, televizory či bezdrátové zvonky. Provádíme montáže TV antén a satelitů i v HD rozlišení a bez poplatků. Internetový…

5Kropáček Stanislav - Sdružení BaK

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Doloplazy 8, Doloplazy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme elektroinstalační práce včetně revizí. Dále se zaměřujeme na průmyslové objekty, rodinné domy a byty. Zaobíráme se výměnou jističů a elektroměrů. Specializujeme se i na montáže zabezpečovacích a kamerových systémů, domácích telefonů, zvonků a počítačových sítí. Instalujeme i veřejná…

6ELEKTROMAHUMA - Martin Macháč

Firma zaměřená na elektrikářské a elektromontážní práce, revize hromosvodů, montáž fotovoltaických elektráren a zařízení pro telekomunikace. Dále firma instaluje zvonkové kabely a rozvody, systémy domácích telefonů a elektronické zabezpečovací systémy.

7Smyček Petr

Firma zaměřená na montáž a servis elektronických zabezpečovacích, kamerových a požárních systémů, domovních zvonků, videotelefonů, anténní a satelitní techniky.

8Furmánek Jiří

Firma zaměřená na elektroinstalace, servis elektra a vyhřívání okapů. Dále také opravuje bytové elektrorozvody, hromosvody, montuje kabelové sítě. K dalším činnostem patří servis zvonkového tabla, elektrických zámků, docházkového systému a videotelefonů.

9Kaštan Pavel

3.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Partyzánské náměstí…, Ostrava Bezdlužná

Prodej a montáž zabezpečovacích systémů Jablotrona Oasis. Požární, plynová a pohybová čidla, kamery a dálkové ovládání spotřebičů. Instalace úplného domovního systému, bezdrátových zvonků nebo bezdrátových termostatů topení.

10Ferfecki Přemysl

Firma zaměřená na montáže a opravy antén, domácích telefonů, zvonků, zabezpečovacích a kamerových systémů a ethernetu.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace domovních zvonků v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Montáž, instalace domovních zvonků najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.