Modernizace kotelen – Morava

Modernizace kotelen je v oblasti Morava stále častějším tématem. Majitelé domů a bytů si uvědomují, že modernizace kotelen může přinést mnoho výhod.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Wagner instalace s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Rovensko 7, Rovensko Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na vodu, plyn, topení. Provádíme kompletní instalatérské, plynařské a topenářské práce. Mezi naše další služby patří montáže tepelných čerpadel, rekonstrukce systému vytápění, rekonstrukce výměníkových stanic, výměny kotlů, přestavby kotelen, montáže solárních systémů a další…

2DESTILA, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Kaštanová 435/127, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme tradiční výrobce potravinářského zařízení. Vyrábíme a dodáváme minipivovary a malé průmyslové pivovary, pěstitelské pálenice a ovocné lihovary, naplavovací filtry na filtraci piva, vína, ovocných šťáv a jiných nápojů. Výrobce stacionárních plynových kotlů pro vytápění rodinných domků a bytů.

3JADRNÍČEK, spol. s r.o. (pobočka Fryšták-Dolní Ves)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(703)
Stolařská 40, Fryšták-Dolní Ves Bezdlužná

Dodávky, opravy a modernizace hořáků a kotlů. Provádíme uvádění hořáků a kotlů do provozu včetně montáže, servis či měření a regulace.

4Rokyta Antonín- instalatérství Roky

4.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Jasenná 119, Jasenná u Vizovic Bezdlužná

Provádíme rozvody, rekonstrukce a opravy rozvodu vody v rodinných domech, opravy a čištění kanalizace, montáže, rekonstrukce a opravy ústředního vytápění, a mnoho dalšího spojené s instalatérskými službami. VODA-TOPENÍ-PLYN.

5OHNÚT spalovací technika s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Tečovice 13, Tečovice Bezdlužná

Rekonstrukce a modernizace kotelen. Dále prodej a servis hořáků Saacke a Eclipse. Počítačový monitoring a řízení energetických procesů. Dodáváme i olejové, plynové a kombinované hořáky. Výroba ovládacích skříní hořáků. Mimo jiné revize a servis vyhrazených plynových zařízení a prodej měřící a…


Firmy v dalších lokalitách


Modernizace kotelen v lokalitě Morava – detailní popis

Nové kotly jsou energeticky úspornější a šetrnější k životnímu prostředí. Navíc modernizace kotelen může snížit náklady na vytápění a zvýšit komfort bydlení. V oblasti Morava je mnoho odborníků, kteří se specializují na modernizaci kotelen. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro modernizaci kotelen, v oblasti Morava určitě najdete mnoho kvalitních firem.