Moderní kusové koberce do obyváku – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Nagyová Ladislava, Ing. - GARD&N

Zaměřujeme se na návrhy zahrad, parků, dětských hřišť, přírodních zahrad a koupacích jezírek. Provádíme realizace zahrad na klíč, okrasné výsadby a travní koberce s automatickou závlahou, údržby zahrad a parků, arboristiku a střešní zahrady.

2BEDNÁŘ UH, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Jaktáře 1529, Uherské Hradiště Bezdlužná

Využíváme zkušené spolupracovníky, kvalifikovaný personál, stroje a moderní vybavení. Zajišťujeme pravidelný i jednorázový úklid kanceláří, komerčních objektů, bytových domů či úklid staveb ke kolaudaci, mytí oken, výloh i údržbu zeleně, komunikací, sečení trávy, úklid sněhu. Nabízíme dodávky…

3SUNIX,s.r.o.

Fibichova 808/49, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost funguje na slovenském a českém trhu od roku 1997. Jsme dovozci bytových doplňků a designového nábytku z přírodních materiálů. Nabízíme široký sortiment nábytku a různých doplňků: sedačky, lampy, stolky, postele, květináče za nejlepší ceny přímo od výrobců. Jsme výhradní dovozce…

4Koberceaaa.cz

Firma Koberceaaa je největší online prodejna kusových koberců v ČR. Nabízí široký výběr tradičních, moderních a dětských koberců a běhounů.

5Šupák Zdeněk

Výroba a prodej ručně tkaných gobelínů.

6Ing. Damian Sebastian Łuczak- e-Picture.cz4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Rudé armády 2088…, Karviná, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme moderní obrazy, skleněné obrazy, exkluzivní fototapety, samolepky, šablony, letáky, vizitky, hodiny, koberce, ložní povlečení a mnoho dalšího.

7Velička Lukáš, Ing.- DESIGN-LIFESTYLE

Resslova 1036, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme italské sedací soupravy značky OPERA DIVANI - rozkládací, rohové, klasické, modulové, kožená polohovatelná křesla, lehátka, sedačky do veřejných prostor zn. MARBET, moderní luxusní kožené postele či kusové koberce.


Firmy v dalších lokalitách


Moderní kusové koberce do obyváku v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Moderní kusové koberce do obyváku najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.